ارائه تعرفه های تشویقی به شرکت های کشتیرانی داخلی و خارجی، مطالعات بنادر کوچک تکمیل شده است

به گزارش بروزترین مقالات، حسن زاده گفت: شرکت های کشتیرانی داخلی و خارجی که بتوانند در شرایط تحریم صادرات و واردات انجام دهند، تعرفه تشویقی دریافت می نمایند.

ارائه تعرفه های تشویقی به شرکت های کشتیرانی داخلی و خارجی، مطالعات بنادر کوچک تکمیل شده است

محمد علی حسن زاده معاون بندری سازمان بنادر و دریا نوردی در گفت وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه اگر شرکت های کشتیرانی داخلی و خارجی در شرایط تحریم بتوانند صادرات و واردات داشته باشند از تعرفه های تشویقی سازمان بنادر و دریانوردی بهره مند می شوند، گفت: سازمان بنادر در نظر دارد توافق نامه ای با شرکت های کشتیرانی داخلی و خارجی منعقد کند و در صورتی که این شرکت ها واردات و صادرات انجام دهند تعرفه های تشویقی را اعمال خواهیم کرد.

او گفت: این تعرفه ها بر اساس تناژ و راستا طی شده متفاوت است و اگر تناژ یا راستای را که طی می نماید بیشتر باشد مشمول تعرفه های تشویقی بیشتری می شوند.

بهره برداری از شناور مسافری جدید و ترانستینر های ساخت ایران در هرمزگان

حسن زاده درباره بنادر کوچک هم گفت: مطالعات صورت گرفته و مدل های واگذاری هم بر اساس مصوبه ها ارائه شده است و طبق مصوبه ای که اخیرا هیئت عامل سازمان بنادر در نظر گرفته به زودی مدل و فرمت هایی را برای این طرح آماده می کنیم و به اکران عمومی می گذاریم.

معاون بندری سازمان بنادر و دریا نوردی اظهار کرد: سرمایه گذاران و افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری و بهره برداری از این بنادر کوچک هستند بر اساس چارچوب های تعریف شده می توانند از این فرصت ها استفاده نمایند.

او توضیح داد: در صورتی که طرح ارائه شده از سوی سرمایه گذار جذاب تر باشد با آن فرد قرار داد منعقد شده باشد بلافاصله کار های سرمایه گذاری انجام می گردد.

حسن زاده با تاکید بر اینکه هیچ کدام از بنادر ایران تحریم نیستند، گفت: خوشبختانه سرمایه گذاران از کشور های مختلف جهت فعالیت و استفاده از فرصت های بنادر ایران اعلام آمادگی نموده و ایران هم از تمام فرصت ها و ظرفیت های بنادر استفاده می نماید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ارائه تعرفه های تشویقی به شرکت های کشتیرانی داخلی و خارجی، مطالعات بنادر کوچک تکمیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه تعرفه های تشویقی به شرکت های کشتیرانی داخلی و خارجی، مطالعات بنادر کوچک تکمیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید