اعتبارات ملی نوسازی مدارس در اردبیل افزایش 3 برابری دارد

به گزارش بروزترین مقالات، دولت لطفی عصر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اردبیل توضیح داد: در سال 96 اعتبارات ملی نوسازی مدارس اردبیل 13/5 میلیارد تومان بود که خوشبختانه این میزان در امسال به 40 میلیارد تومان افزایش یافته است.

اعتبارات ملی نوسازی مدارس در اردبیل افزایش 3 برابری دارد

وی با ابراز امیدواری برای افزایش بودجه مذکور تا پیش از سرانجام امسال به حدود 50 میلیارد تومان، اضافه نمود: مدارس نقش کلیدی در توسعه جوامع داشته و با نیازسنجی مناسب امیدوار به رفع سازی تمامی کمبودهای زیرساختی و کیفی خواهیم بود.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل یادآور شد: طی امسال رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور سه مرتبه در استان حضور یافته و از نزدیک شاهد برنامه ها و پیشبرد فعالیت های مجموعه نوسازی مدارس اردبیل شده است.

وی با بیان اینکه در تمامی این سفرها برای توجه به نیازهای به حق استان برای تکمیل و نوسازی مدارس اعتبار و ردیف های بودجه ای نعریف شده تا در نوسازی مدارس منطقه گام های بلندی برداشته گردد.

به گفته لطفی در امسال شش پروژه سالن ورزشی که اعتبار استانی نداشتند، به ردیف اعتبارات ملی برده شدند تا در تکمیل و بهره برداری از اماکن ورزشی گام بلندی برداشته گردد.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از تحویل بیش از 70 درصد پروژه های مربوط به اماکن ورزشی که نیمه تمام بودند اطلاع داد و اضافه نمود: از لحاظ عملکرد سازمان نوسازی مدارس اردبیل با حضور در جشنواره شهید رجایی پیروز به کسب رتبه دوم شده و در ارزیابی عملکرد بین 52 دستگاه شهرستانی نیز پیروز به کسب رتبه هشتم شدیم و این در شرایطی است که در سال گذشته در صندلی بیست و چهارم قرار داشتنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعتبارات ملی نوسازی مدارس در اردبیل افزایش 3 برابری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبارات ملی نوسازی مدارس در اردبیل افزایش 3 برابری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید