اقامت غیرقانونی بیش از 5 هزار طرفدار خارجی جام جهانی 2018 در روسیه

به گزارش بروزترین مقالات، وزارت کشور روسیه از اقامت غیرقانونی بیش از پنج هزار طرفدار خارجی در این کشور پس از خاتمه جام جهانی 2018 فوتبال و اخراج آنها با همکاری سازمان اطلاعات روسیه اطلاع داد.

اقامت غیرقانونی بیش از 5 هزار طرفدار خارجی جام جهانی 2018 در روسیه

به گزارش بروزترین مقالات و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، آندره کرایوشکین، معاون دپارتمان امور مهاجرت وزارت کشور روسیه اعلام نمود که بیش از پنج هزار طرفدار خارجی پس از سرانجام رقابت های جام دنیای 2018 فوتبال به صورت غیرقانونی در این کشور ماندند. البته این دسته از طرفداران خارجی تا سرانجام ماه مارس 2019 از روسیه دیپورت خواهند شد.

وی اضافه نمود: تعداد طرفداران خارجی که پس از جام دنیای 2018 در روسیه به صورت غیرقانونی اقامت کردند تا سرانجام روز 31 دسامبر 2018 به 12 هزار نفر می رسید که با همکاری سازمان اطلاعات روسیه به پنج هزار و 500 نفر کاهش یافتند. در دوره برگزاری این رقابت ها بیش از 650 هزار تبعه خارجی از سراسر دنیا با داشتن پاسپورت های طرفداری بدون ویزا وارد روسیه شده بودند. ما در حال اجرا اقداماتی برای شناسایی افراد باقیمانده هستیم و تا سرانجام ماه مارس 2019 آنها را از خاک روسیه اخراج خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اقامت غیرقانونی بیش از 5 هزار طرفدار خارجی جام جهانی 2018 در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت غیرقانونی بیش از 5 هزار طرفدار خارجی جام جهانی 2018 در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید