اوریگی: ماندنم در لیورپول معین نیست

به گزارش بروزترین مقالات، نمی دانم در لیورپول خواهم ماند یا خیر. اخیرا نیز پیشنهاد تمدید قرارداد به من ارائه نموده که این اولین قدم است. در لیورپول احساس راحتی می کنم و فکر می کنم این موضوع بسیار مهم است.

اوریگی: ماندنم در لیورپول معین نیست

اوریگی: ماندنم در لیورپول معین نیست

دیووک اوریگی در راستا قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان دو گل فوق العاده حساس به ثمر رساند و با باز کردن دروازه بارسلونا در نیمه نهایی و تاتنهام در فینال، در این موفقیت نقش آفرینی کرد. تنها یک سال از قرارداد دیووک اوریگی مانده و او هنوز در خصوص آینده خود تصمیم نگرفته است.

دیووک اوریگی گفت: نمی دانم در لیورپول خواهم ماند یا خیر، اما در حال حاضر تمرکز من روی بازی های تیم ملی بلژیک است. من نمی خواهم بیش از پیش درباره آینده ام صحبت کنم، اما لیورپول نسبت به ویژگی های من شناخت دارد و اخیرا نیز پیشنهاد تمدید قرارداد به من ارائه نموده که این اولین قدم است. در لیورپول احساس راحتی می کنم و فکر می کنم این موضوع بسیار مهم است. همچنین مهم تر از همه مسائل این است که یک سرمربی بزرگ به نام یورگن کلوپ روی نیمکت لیورپول واقع شده است.

وی ادامه داد: نیز اهداف شخصی در ذهن خود دارم اما تیم برایم در اولویت واقع شده است. من خیلی بیشتر از بسیاری از بازیکنان دنیای فوتبال تجربه داشته و خیلی بیشتر بالغ شده ام. من فقط بر روی مسائل مهم تمرکز می کنم و می دانم که می توانم پیشرفت زیادی داشته باشم، اما آموخته ام که از تجربه ای که در حال حاضر دارم نیز لذت ببرم.

منبع: ایران ورزشی

به "اوریگی: ماندنم در لیورپول معین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوریگی: ماندنم در لیورپول معین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید