اولگنار سولسشایر: ولوز در خانه رقبا را تحت فشار قرار می دهد، با جونز قوی تر به نظر می رسیم

به گزارش بروزترین مقالات، اولگنار سولسشایر، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به تمجید از حریف فردای تیمش در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی انگلیس پرداخت.

اولگنار سولسشایر: ولوز در خانه رقبا را تحت فشار قرار می دهد، با جونز قوی تر به نظر می رسیم

به گزارش بروزترین مقالات، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ولورهمپتون در رقابت های جام حذفی انگلیس از یک بازی سخت و البته آمادگی شاگردانش سخن گفت.

سرمربی منچستریونایتد در این باره گفت: هنوز بعضی بازیکنانم در حال بازگشت از مصدومیت هستند. آنها این هفته بهتر تمرین کردند. لینگارد و هررا با تیم تمرین کردند، اما گرینوود به دلیل بیماری این هفته تمرین نکرد. متأسفانه لوکاکو از ناحیه پا درد داشت. بنابراین امروز وضعیت او ارزیابی خواهد شد تا ببینیم می تواند به تیم ملحق گردد یا خیر. فیل جونز هم برگشته است و با او قوی تر به نظر می رسیم.

وی در ادامه اضافه نمود: ولوز فصل گذشته با عملکرد خوبش همه را تحت تأثیر قرار داد. آنها برنامه مشخصی داشتند و به جای جذب بازیکنانی از سطح پایین تر، سراغ بازیکنانی بالاتر از آن سطح رفتند و حالا می بینیم که در رده هفتم جدول قرار دارند. آنها به سبک بازی خود اعتماد دارند و مقابل چلسی فوق العاده خوب دفاع کردند. این تیم در بازی های خانگی با قدرت پاسکاری بالا، رقبا را تحت فشار می گذارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اولگنار سولسشایر: ولوز در خانه رقبا را تحت فشار قرار می دهد، با جونز قوی تر به نظر می رسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولگنار سولسشایر: ولوز در خانه رقبا را تحت فشار قرار می دهد، با جونز قوی تر به نظر می رسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید