برخواه: حداقل دو مدال طلا می توانیم بگیریم، رقابت دسته 94 کیلوگرم به یاد ماندنی می گردد

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: اگر اتفاق خاصی نیفتد می توانیم حداقل دو مدال طلا در بازی های آسیایی2018 داشته باشیم و فکر می کنم رقابت دسته 94 کیلوگرم یکی از رقابتهای به یاد ماندنی در این دوره از بازی ها باشد.

برخواه: حداقل دو مدال طلا می توانیم بگیریم، رقابت دسته 94 کیلوگرم به یاد ماندنی می گردد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از جاکارتا، محمد حسین برخواه در مورد آخرین وضعیت وزنه برداران ایران در آستانه آغاز رقابت هایشان در بازی های آسیایی2018 اعلام کرد: چند روزی می گردد که جلسات تمرینی را آغاز نموده ایم .در روزهای نخست سبک تمرین کردیم تا آرام آرام بدن ها آماده گردد.اما از روزهای بعد تمرینات جدی و اساسی مان آغاز شد. خدا را شکر می کنم که وضعیت خوب است و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

او در مورد وضعیت مجید عسگری و علی مکوندی که اولین نمایندگان ایران در بازی های آسیایی هستند، گفت: الحمدالله وضعیت روحی مجید خوب است و در این چند روز اخیر تا قبل از رسیدن به جاکارتا تمریناتش را با انگیزه پیگیری کرد.بعد از اینکه تصمیم قطعی اش را برای حضور در صحنه مسابقات گرفت دارد خیلی جدی تمریناتش را دنبال می نماید.امیدوارم روز مسابقه روز مجید باشد و وزنه های خوبی بزند.انشاءالله که عسکری بتواند مزد زحماتش را بگیرد.او کوشش زیادی نموده است.علی مکوندی رقابت سختی را با حریفان خودش خواهد داشت.اگر بتواند مثل مسابقاتی که تا به حال حاضر گردیده است باشد می توان امیدوار بود.او در باشگاه های آسیا و یونیورسیاد مقام های زیادی آورده است.امیدوارم بتواند وزنه های خوبی را به ثبت برساند و روی سکو قرار بگیرد.

برخواه با اشاره به حضور سهراب مرادی و کیانوش رستمی در دسته 94 کیلوگرم تاکید نمود:خودمان که خیلی امیدوارم هستیم سهراب و کیانوش طلا و نقره بگیرند.هر دو نفر آماده هستند و در بهترین شرایط قرار دارند.انشاءالله که هر دو نفر رکوردهای خوبی را ثبت نمایند.فکر می کنم رقابت های دسته 94 کیلوگرم یکی از رقابت های به یاد ماندنی در این دوره از بازی ها باشد. سهراب مرادی هم برای شکستن رکورد جهان اقدام می نماید.

سرمربی تیم ملی در مورد نمایندگان ایران در اوزان 105 و فوق سنگین نیز توضیح داد: قطعا در 105 کیلوگرم شانس خوبی داریم. محمد رضا براری و علی هاشمی وضعیت خوبی دارند.خیلی امیدوار هستیم که هر دو نفر روی سکو قرار بگیرند در سنگین وزن خب شانس بالایی داریم.بهداد که از قهرمانان خوب المپیک و جهان است.در دو ، سه ماه اخیر تمرینات خوبی را انجام داده است و سعید علی حسینی هم رکوردهای خوبی را در تمرینات به ثبت رسانده است و وضعیت اش از نظر من ایده آل است.امیدوارم مدال نقره و طلای این وزن به ایران برسد.اگر اتفاق خاصی نیفتد می توانیم حداقل دو مدال طلا در این دوره داشته باشیم.

برخواه با اشاره به تغییر اوزان وزنه برداری گفت: ما آماده این تغییر اوزان بودیم.امیدواریم در مسابقات جهانی که با اوزان جدید برگزار می گردد اتفاق های خوبی برای ایران رقم بخورد.نفراتی که در تهران هستند دارند به خوبی و با معیارهای جدید تمرین می نمایند.انشاءالله که بتوانیم بهترین نتایج را به دست بیاوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برخواه: حداقل دو مدال طلا می توانیم بگیریم، رقابت دسته 94 کیلوگرم به یاد ماندنی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخواه: حداقل دو مدال طلا می توانیم بگیریم، رقابت دسته 94 کیلوگرم به یاد ماندنی می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید