بناکار: تعویق انتخابات در بلند مدت به والیبال ایران آسیب می زند

به گزارش بروزترین مقالات، عادل بناکار در تبادل نظر با خبرنگاران درباره مشخص تکلیف وضعیت نماینده تبریز برای حضور در رقابت های لیگ برتر گفت: در حال حاضر خبری نیست. دوشنبه آخرین مهلت مشخص شده از سوی سازمان لیگ است و منتظر پاسخ مالک تراکتورسازی هستیم.

بناکار: تعویق انتخابات در بلند مدت به والیبال ایران آسیب می زند

سرمربی پیشین تیم شهرداری تبریز ادامه داد: رایزنی بسیاری کردیم، در آخرین اقدام صورت گرفته با باشگاه تراکتورسازی صحبت نموده ایم و مدیر عامل پیشین شهرداری تبریز که به عنوان قائم مقام تراکتور سازی فعالیت دارد با زنوزی صحبت هایی انجام داده است. اما در حال حاضر زنونی خارج از ایران است و تلفنی هم پیروز به ایجاد ارتباط با او نشده اند. منتظریم تا زنوزی تصمیم گیری کند.

وی تاکید نمود: دوشنبه آخرین مهلت فدراسیون برای اعلام آمادگی تیم ها است و اگر خبری نشود فدراسیون این حق را دارد که امتیاز شهرداری تبریز را به تیم دیگر واگذار کند.

بناکار در پاسخ به این سوال که درخواستی به سازمان لیگ برای دریافت مهلت داشته اید یا خیر؟ گفت: خیر مهلت نگرفته ایم و امکان دارد با ارسال نامه ای تقاضای مهلت 10 روزه دهیم.

کارشناس والیبال در آستانه اعزام تیم ملی به مرحله نخست رقابت های انتخابی المپیک نیز گفت: تیم ملی در گروه سختی واقع شده است، البته تمام گروه ها همین شرایط را دارند و فرقی ندارد. در گروه ایران، روسیه میزبان است و همین کار را کمی سخت تر می نماید. روس ها حریف اصلی هستند و شکست این تیم یعنی صعود به المپیک. تیم های کوبا و مکزیک را نیز نباید دست کم گرفت. کار سختی در این مرحله در پیش داریم اگر پیروز به کسب سهمیه در روسیه نشویم در مرحله بعدی می توانیم سهمیه را به دست آوریم.

وی در خاتمه درباره به تعویق افتادن زمان انتخابات والیبال گفت: هرچه زودتر مجمع را برگزار نمایند به نفع والیبال است. بلاتکلیفی به این رشته آسیب خواهد رساند. کسب عنوان قهرمانی جوانان در دنیا کار آسانی نبود و حفظ این عنوان سخت تر است. والیبال احتیاج به رئیس دارد تا با برنامه ای بلند مدت کارها را پیش ببرد. این وضعیت حتی برای کارمندان فدراسیون نیز مناسب نیست و آنها نیز تکلیف خود را نمی دادند. همه به رئیس وابسته هستند. به تعویق انداختن مدام انتخابات شاید در کوتاه مدت بی تاثیر باشد اما در بلند مدت به والیبال ایران آسیب خواهد رساند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بناکار: تعویق انتخابات در بلند مدت به والیبال ایران آسیب می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بناکار: تعویق انتخابات در بلند مدت به والیبال ایران آسیب می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید