تاریخ معرفی گوشی های آنر 20 رسما اعلام شد

به گزارش بروزترین مقالات، هر ساله، تقریبا 2 تا 3 ماه بعد از معرفی پرچم داران هواوی، برند آنر هم از جدیدترین پرچم دار خود رونمایی می نماید. سال جاری هم از این قاعده مستثنا نیست و طبق اعلام این شرکت، در تاریخ 21 مه (31 اردیبهشت) گوشی های آنر 20 پرده برداری خواهند شد.

تاریخ معرفی گوشی های آنر 20 رسما اعلام شد

معمولا، آنر فقط یک پرچم دار معرفی می نماید و در این زمینه می توانیم به آنر 10 که سال گذشته معرفی گردید و نسل های قبلی آن اشاره کنیم. اما ظاهرا سال جاری باید انتظار معرفی دو پرچم دار آنر را داشته باشیم.

نخستین گوشی آنر 20 نام دارد و جانشین مستقیم نسل قبلی خود یعنی آنر 10 محسوب می گردد. این گوشی ها مبتنی بر ارزان ترین پرچم دار هواوی هستند و این یعنی از لحاظ ظاهری باید انتظار بهره گیری از نمایشگر کم حاشیه بزرگ مجهز به بریدگی را داشته باشیم. همچنین تعبیه دوربین سه گانه در پنل پشتی (البته با طراحی کمی متفاوت) و وجود تراشه کایرین 980 در داخل گوشی هم بسیار احتمال دارد.

دومین گوشی آنر 20 پرو نام دارد و گفته می گردد بر اساس هواوی P30 پرو طراحی و ساخته شده است. از لحاظ دوربین، ظاهرا برای اینکه با P30 پرو تفاوت داشته باشد، چینش دوربین چندگانه آن برعکس گوشی هواوی است. علاوه بر این، با توجه به قیمت مقرون به صرفه گوشی های آنر، تعبیه نمایشگر با لبه های خمیده هم بعید به نظر می رسد. این گوشی هم دارای تراشه کایرین 980 خواهد بود.

اگرچه آنر 20 و آنر 20 پرو از بسیار جهات مشابه همتاهای ساخت هواوی هستند، اما بین آن ها تفاوت های کلیدی وجود دارد. مشخصا، از لحاظ دوربین باید انتظار بهره گیری از دوربین های معمولی تری را داشته باشیم. البته با توجه به تصویر مربوط به دعوتنامه، احتمالا این گوشی ها از لحاظ عکس برداری در محیط های کم نور حرف زیادی برای گفتن خواهند داشت.

منبع: Phone Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "تاریخ معرفی گوشی های آنر 20 رسما اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ معرفی گوشی های آنر 20 رسما اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید