ترامپ: رسانه های دروغین ایران را سردرگم نموده اند

به گزارش بروزترین مقالات، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی در یک انجمن صنفی گفت که رسانه های دروغین ایران را سر در گم نموده اند.

ترامپ: رسانه های دروغین ایران را سردرگم نموده اند

به گزارش گروه بین الملل بروزترین مقالات، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در سخنرانی گفت که رسانه های دروغین ایران را سر در گم نموده اند.

وی که در انجمن ملی مسکن سخنرانی می کرد، به شایعات اخیر درباره وجود اختلاف در تیم امنیتی کاخ سفید واکنش نشان داد و گفت: گزارش رسانه ها درباره عدم اتفاق نظر در تیم امنیت ملی کاخ سفید مزخرف محض بوده و پامپئو و بولتون اقدامات بسیار خوبی انجام داده و از آنها خشمگین نیستم و کاملا مستقل تصمیم گیری می کنم.

روز پنجشنبه نیز همزمان با انتشار گزارش های متعدد درباره وجود اختلاف نظر میان اعضای ارشد دولت آمریکا در خصوص سیاست این کشور در قبال ایران، سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید با تکذیب وجود چنین اختلافی، مطرح کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تصمیم گیرنده نهایی است.(جزئیات بیشتر)

چند رسانه آمریکایی گزارش داده اند که مقام های ارشد دولت آمریکا از جمله جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید و مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا درباره نحوه مقابله با ایران اختلاف نظر دارند. روزنامه واشنگتن پست هم گزارش داده است که ترامپ از اینکه تیم امنیت ملی او به رهبری بولتون اقداماتی انجام داده اند که بوی کوشش برای جنگ افروزی از آن به مشام می رسد، ناخرسند بوده و حتی پایگاه نشنال اینترست گزارش داد که ممکن است ترامپ به همین دلیل بولتون را از دولت کنار بگذارد.

ترامپ در واکنش به این گزارش، با انتشار توییت هایی وجود اختلاف در دولتش در خصوص ایران را تکذیب کرد و بار دیگر ابراز امیدواری کرد که ایران برای مذاکره با او تماس بگیرد.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: رسانه های دروغین ایران را سردرگم نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: رسانه های دروغین ایران را سردرگم نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید