تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی

به گزارش بروزترین مقالات، افشین قنبری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به دعوت از 30 هیئت ورزشی استان و ارائه برنامه های آموزشی و تعاملی به آنها گفت: با ادارات مختلفی همچون آموزش و پرورش، سپاه، ارتش و… تعامل داریم و نسبت به برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای جامعه هدف آنها اقدام می گردد.

تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی

صدور آن لاین کارت خدمات درمانی برای ورزشکاران

وی با بیان اینکه انجام غربالگری سلامت بانوان 6 دستگاه اجرایی، 220 مورد مشاوره، ویزیت قبل از مسابقات برای 370 ورزشکار و برپایی 8 ایستگاه تندرستی و سلامت از جمله اقدامات اجرا شده از سوی هیئت پزشکی ورزشی لرستان است، توضیح داد: مجلات و بروشورهای مختلفی تهیه شده و در میان ورزشکاران و باشگاه های ورزشی استان توزیع شده است.

رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان از پوشش بیمه ای ورزشکاران لرستان اطلاع داد و اضافه نمود: کارت خدمات درمانی ویژه ورزشکاران با اعتبار یک ساله ارائه می گردد، این کارت های خدمات درمانی در سال آینده به صورت آن لاین صادر می شوند.

بازرسی از 1404 باشگاه ورزشی لرستان

قنبری با اشاره به اینکه آموزش های لازم در مورد مکمل های دارویی، مواد نیروزا و دوپینگی به ورزشکاران ارائه می گردد، گفت: در این راستا در 9 ماهه امسال، یک هزار و 404 باشگاه ورزشی را بازدید و بازرسی نموده ایم که 95 باشگاه به دلیل رعایت تمام شاخص های استاندارد تشویق شدند.

وی یادآور شد: همچنین 125 باشگاه تذکر دریافت کردند و 65 باشگاه دیگر به اداره کل ورزش و جوانان برای برخورد جدی با آنها معرفی شدند.

لیست داروهای غیرمجاز به باشگاه ها ارائه شد

رئیس هیئت پزشکی ورزشی لرستان با تاکید بر اینکه باید مطلع سازی و ارائه آموزش های لازم در مورد پدیده دوپینگ انجام گردد و در این رابطه مطلع سازی خانواده ها و جوانان مهم است، اضافه نمود: برگزاری کلاس های آموزشی ما در این بخش ها بیش از 250 درصد رشد یافته است.

قنبری با اشاره به اینکه لیست همه داروهای دوپینگی و غیرمجاز به باشگاه ها ارائه شده است، ادامه داد: در سال آینده فایل های ویژه ورزشکاران ملی، المپیکی و جهانی ما تشکیل می گردد تا هر یک از این ورزشکاران از خدمات مشاوره ای، روانشناسی و دارویی ما بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل پرونده ویژه ورزشکاران ملی لرستان در بخش مشاوره روانشناسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید