یزدانی سال بعد حتماً نتیجه بهتری می گیرد

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد روسیه گفت: دوره افت تیم ایران در آخرین سال حضور رسول خادم در رأس فدراسیون رخ داد و دلیل آن هم جوانی تیم ایران بود.

یزدانی سال بعد حتماً نتیجه بهتری می گیرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم روسیه سال جاری با اقتدار و با فاصله 113امتیازی با کشتی ایران، قهرمان مسابقات دنیای 2018 بوداپست شد، به همین دلیل با هماهنگی مازیار رضایی نماینده فدراسیون کشتی روسیه، نظرات تیموراز تگیف مدیر تیم های ملی کشتی آزاد این کشور را در مورد نتیجه آزادکاران ایران در مسابقات دنیای اخیر جویا شدیم.

تگیف در این باره به خبرنگاران گفت: درباره نتیجه تیم ملی ایران می توانم از حسن یزدانی بگویم. او در وزن 86 کیلوگرم یک ستاره واقعی است. با اینکه در بوداپست شکست را تجربه کرد اما کاپیتان مقتدر تیم ایران است و در مسابقات دنیای بعدی خودش را بهتر نشان خواهد داد و حتماً نتایج بهتری خواهد گرفت.

وی با اشاره به مدال برنز پرویز هادی در وزن 125 کیلوگرم مسابقات دنیای 2018 توضیح داد: او طاها آکگول قهرمان دنیا از ترکیه را شکست داد و این کار بزرگی بود.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد روسیه تأکید کرد: تیم ملی ایران تیم جوان و خوبی بود. هر تیمی در سال های حضورش در مسابقات دنیای فراز و نشیب های زیادی دارد. من فکر می کنم دوره افت تیم ایران در آخرین سال حضور رسول خادم در رأس فدراسیون، رخ داد و دلیل آن هم این بود که تیم ایران تقریباً جوان بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یزدانی سال بعد حتماً نتیجه بهتری می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدانی سال بعد حتماً نتیجه بهتری می گیرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید