جاده های تندرستی در خوابگاه های دخترانه گسترش می یابد

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از عزم جدی این صندوق برای گسترش جاده های تندرستی در خوابگاه های دخترانه دانشجویان در امسال اطلاع داد.

جاده های تندرستی در خوابگاه های دخترانه گسترش می یابد

مهندس ذوالفقار یزدانمهر در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ضمن بیان این مطلب با اشاره به برنامه جدی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برای ایجاد جاده های تندرستی در مجتمع سراهای دانشجویی دخترانه تاکید نمود و اظهار کرد: به منظور افزایش سطح شادابی و نشاط در فضای عمومی سراهای دانشجویی دانشگاه ها علاوه بر ایجاد و تقویت اتاق های تندرستی و جاده های سلامتی در سال 97، طرح ایجاد 20 زمین ورزشی چمن مصنوعی با مشارکت سه جانبه صندوق رفاه دانشجویان، دانشگاه و سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در دستور کار نهاده شد.

وی در ادامه توضیح داد: به عنوان مثال در دانشگاه های شهید باهنر کرمان، بوعلی سینا همدان و الزهرا (س) جاده سلامتی راه اندازی شده است. بطوریکه در امسال ایجاد جاده های سلامت و تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دانشجویان دختر با هدف نشاط در بین این دانشجویان را برنامه ریزی کردیم.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در تاکید نمود: امیدواریم با اجرای طرح فوق به عنوان مکمل و متمم ایده اتاق تندرستی و جاده تندرستی زمینه ساز سلامتی و تقویت روحی نشاط دانشجویی در محیطی امن و سالم در دانشگاه ها گردد، چرا که تامین فضای نشاط آور و شادابی دانشجویی از مهم ترین اهداف وزارت علوم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جاده های تندرستی در خوابگاه های دخترانه گسترش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده های تندرستی در خوابگاه های دخترانه گسترش می یابد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید