جودوی قهرمانی دنیا، سعید ملایی فینالیست شد

سعید ملایی نماینده وزن 81- کیلوگرم جودو ایران با برتری در دیدار نیمه نهایی مسابقات قهرمانی دنیا جودو به دیدار نهایی صعود کرد.

جودوی قهرمانی دنیا، سعید ملایی فینالیست شد

به گزارش خبرنگاران، چهارمین روز از سی ودومین دوره مسابقات جودوی قهرمانی دنیا امروز (یکشنبه) در باکو آذربایجان با برگزاری رقابت های اوزان 63- کیلوگرم بانوان و 81- کیلوگرم آقایان پیگیری شد و نماینده کشورمان با کسب پنج پیروزی به دیدار نهایی صعود کرد.

در وزن 81- کیلوگرم آقایان، سعید ملایی در مرحله نیمه نهایی در امتیاز طلایی مقابل ودات آلبایراک از ترکیه به برتری دست یافت تا به دیدار نهایی صعود کند.

سعید ملایی امروز بعد از استراحت در گام نخست، برایند اتینن از کانادا در کمتر از 2 دقیقه ایپون کرد. او در مرحله بعد نیز در 14 ثانیه ایورا اسیوین بیورن از فنلاند را ضربه فنی کرد.

دارنده نشان برنز مسابقات دنیای 2017 در مرحله یک هشتم نهایی نیز در 44 ثانیه آنری اگوتیدزه از پرتغال را ایپون کرد تا با سه پیروزی ضربه فنی گام به مرحله یک چهارم نهایی بگذارد. ملایی در این مرحله نیز مقابل ماتیاس کاسه نفر نهم رنکینگ فدراسیون دنیای از بلژیک به برتری دست یافت و به دیدار نیمه نهایی صعود کرد.

تیم ملی جودو کشورمان با سه ملی پوش در رقابت های دنیای باکو حضور یافته است و روز گذشته (شنبه) توسط محمد محمدی بریمانلو به نشان برنز دست یافت.

راهنمایی جودوکاران کشورمان در این مسابقات برعهده محمد منصوری است و در کنار او آندره و محسن ذکریا نیز به عنوان مربی حضور دارند.

سی ودومین دوره مسابقات دنیای با حضور 758 جودوکار از 125 کشور دنیا از روز پنجشنبه 29 شهریور ماه در سالن ملی ژیمناستیک آذربایجان شروع گردیده است و به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جودوی قهرمانی دنیا، سعید ملایی فینالیست شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جودوی قهرمانی دنیا، سعید ملایی فینالیست شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید