حمایت از طرح های گردشگری سلامت دیجیتال در اردبیل با ارائه وام های کم بهره

به گزارش بروزترین مقالات، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: به صورت ویژه از طرح های سرمایه گذاری که برای اولین بار در سطح کشور ارائه می شوند و در سطح ملی و منطقه ای قابلیت خدمات رسانی دارند، حمایت خواهد شد.

حمایت از طرح های گردشگری سلامت دیجیتال در اردبیل با ارائه وام های کم بهره

به گزارش بروزترین مقالات به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان در جلسه آنالیز طرح های سرمایه گذاری تاکید نمود: این حمایت به منظور تحقق اهداف اصلی اداره کل در رسیدن به شعار اردبیل 1400 بر قله گردشگری ایران است که شامل ارایه تسهیلات ویژه برای این طرح ها با بهره کم خواهد بود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: طرح هایی که در بستر وب در قالب دیجیتال می توانند در حوزه ملی و بین المللی به ویژه در حوزه قفقاز برای گردشگران سلامت خدمات ارایه نمایند در اولویت این حمایت ها خواهد بود.

فلاحی اضافه نمود: اداره کل میراث فرهنگی اردبیل در نظر دارد تا با حمایت ویژه از سرمایه گذاران گردشگری سلامت، استان اردبیل را تا چند سال آینده به مقصد اصلی این طیف از گردشگران در کشور تبدیل کند.

منبع: میراث آریا

به "حمایت از طرح های گردشگری سلامت دیجیتال در اردبیل با ارائه وام های کم بهره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از طرح های گردشگری سلامت دیجیتال در اردبیل با ارائه وام های کم بهره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید