خواب راحت با هوشمندترین بالش دنیا

یک شرکت انگلیسی، بالش هوشمندی ابداع نموده است که می تواند کیفیت خواب را افزایش دهد.

خواب راحت با هوشمندترین بالش دنیا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مدگجت، ما حدود یک سوم زندگی خود را در خواب سپری می کنیم؛ در نتجیه کیفیت خواب، اثر مستقیمی بر احساس و عملکردمان در طول روز دارد.

شرکت انگلیسی رم- فیت(REM-Fit)، بالش جدیدی ارائه داده است که می تواند به خواب راحت تر یاری کند. این بالش هوشمند موسوم به زیک (ZEEQ)، ویژگی های خاصی از جمله ردیابی خواب، هشدار در مورد خر و پف کردن و به جریان انداختن شنوایی دارد که می توانند کیفیت خواب کاربر را افزایش دهند.

به عقیده داوطلبانی که این بالش را امتحان نموده اند، زیک هوشمندترین بالش دنیا است.

ظاهر بیرونی زیک، به بالش های معمولی شباهت دارد اما با یک کنترل از راه دور قابل تنظیم است. این بالش هوشمند به خاطر در بر داشتن اجزای الکتریکی، سنگین تر از بالش های قدیمی است و حدود هفت پوند وزن دارد.

لایه خارجی زیک، از فوم تکه تکه ساخته گردیده و به همین دلیل، کمی ناهموار است اما با وجود این، زیک یک بالش راحت است و کاربران، اجزای الکتریکی آن را زیر سر خود احساس نمی نمایند.

ارتفاع و ضخامت زیک، به راحتی قابل تغییر دادن است. شرکت سازنده، یک کیسه فوم اضافه به همراه زیک برای کاربران ارسال می نماید تا به راحتی ضخامت آن را تنظیم نمایند.

همچنین زیک، قابلیت اتصال با بلوتوث را دارد. برای این کار، کافیست کاربران، اپلیکیشنی به نام زیک را دانلود نمایند که به راحتی روی سیستم های اندروید و iOS قابل نصب است. پس از ورود به اپلیکیشن، اتصال بالش با تلفن همراه، به راحتی برقرار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خواب راحت با هوشمندترین بالش دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواب راحت با هوشمندترین بالش دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید