داوری: اردبیل از میزبانی لیگ ملت های والیبال نمره قبولی گرفت، ایران قدرت خود را به جهان نشان می دهد

به گزارش بروزترین مقالات، افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال میزبانی اردبیل در هفته چهارم مسابقات لیگ ملت های 2019 را مطلوب و قابل قبول توصیف کرد.

داوری: اردبیل از میزبانی لیگ ملت های والیبال نمره قبولی گرفت، ایران قدرت خود را به جهان نشان می دهد

افشین داوری در گفت وگو با خبرنگار بروزترین مقالات در اردبیل گفت: اردبیل نمره قبولی از میزبانی هفته چهارم لیگ ملت های والیبال جهان گرفت و مسابقات در هفته جاری با نظم و انضباط خاصی در سالن رضازاده در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه هیچ مسئله ای در این مسابقات وجود ندارد، گفت: خوشبختانه تیم ملی ایران در نخستین بازی خود به پیروزی دست یافت و امروز نیز با پیروزی دیگری تماشاگران را مسرور می نماید.

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: حضور تماشاگران اردبیلی در سالن رضازاده اردبیل که با جان و دل تیم ملی والیبال را تشویق می نمایند چشم گیر است که این حضور را به ملت ایران نشان دادند.

داوری توضیح داد: امروز با حمایت تماشاگران ایرانی شاهد درخشش والیبالیست های ایرانی خواهیم بود و ایران قدرت خود را به جهان نشان می دهد.

وی از کوشش مسئولان استان برای برگزاری باشکوه لیگ ملت های والیبال جهان تشکر کرد و گفت: اردبیل شایستگی میزبانی رقابت های بین الملللی والیبال را دارد و باید به این استان مسئولان و مردمش تبریک گفت.

ن

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "داوری: اردبیل از میزبانی لیگ ملت های والیبال نمره قبولی گرفت، ایران قدرت خود را به جهان نشان می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری: اردبیل از میزبانی لیگ ملت های والیبال نمره قبولی گرفت، ایران قدرت خود را به جهان نشان می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید