در دیدار وزیر ورزش آذربایجان با سهرابیان چه گذشت؟

به گزارش بروزترین مقالات، رئیس فدراسیون قایقرانی درخصوص دیدارش با وزیر ورزش آذربایجان مطالبی را اعلام کرد.

در دیدار وزیر ورزش آذربایجان با سهرابیان چه گذشت؟

علیرضا سهرابیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بروزترین مقالات، در مورد بازدید وزیر ورزش آذربایجان از فدراسیون قایقرانی گفت: با هماهنگی وزارت ورزش دیداری با وزیر ورزش آذربایجان انجام شد و از وزارت ورزش تشکر می کنم که این فرصت ایجاد شد تا تفاهم نامه های همکاری خوبی با جمهوری آذربایجان انجام گردد. صحبت های دیپلماتیک و تحت پروتکل ها انجام شد و قرار شد موارد فی مابین ایران و آذربایجان طی چند روز آینده انجام گردد.

وی تاکید نمود: این تفاهم ها در زمینه اعزام مربی و راه اندازی رشته هایی است که دو طرف در آن فعال نیستند. مثلا کانوپلو در آذربایجان فعال نیست و ما می توانیم به آنها یاری کنیم در بخش آبهای آرام و کانو و کایاک نیز می توانیم پیست های خود را در اختیار آنها قرار دهیم. در بخش روئینگ پیست و امکانات آذربایجان تکمیل تر است و ما می توانیم از آن استفاده کنیم. اعزام مربی و ورزشکار و اردوی مشترک و استفاده از تجربیات فنی دو طرف نیز بخش دیگری از این برنامه هاست.

سهرابیان اضافه کرد: خوشبختانه این دیدار پربار بود و می توانیم با یکی از همسایگان شمالی خود ارتباط برقرار کنیم. امیدوارم این تفاهم نامه سبب رشد قایقرانی در هر دو کشور گردد و باعث انگیزه بیشتر برای رشد قایقرانی در ایران باشد.

وی در مورد برآورد وزیر ورزش آذربایجان از امکانات قایقرانی ایران گفت: وی امکانات قایقرانی ایران را خوب ارزیابی کرد اما آرزو کرد که کاش پیست آزادی تا 2 کیلیومتر افزایش می یافت تا میزبان مسابقات باشد. نداشتن پیست 2 کیلومتر یکی از ضعف های ماست و حتی نمی توانیم ورزشکاران خودمان را آماده کنیم. البته پیست هزار متر ما و ورزشکارانی که در آن تمرین می کردند باعث تحسین وزیر ورزش آذربایجان شد. امیدوارم روزی برسد که بتوانیم پیست دو هزار متر استاندارد را در کشور افتتاح کنیم و از مسئولین سایر کشورها بخواهیم از آن بازدید و خودنمایی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "در دیدار وزیر ورزش آذربایجان با سهرابیان چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در دیدار وزیر ورزش آذربایجان با سهرابیان چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید