رئیس شورای شهر مشهد: پویشی برای مشارکت مردم در برگزاری مراسم افطار راه اندازی شود

به گزارش بروزترین مقالات، رئیس شورای شهر مشهد گفت:پویش افطاری نیازمندان مشهد در ماه رمضان راه اندازی شود.

رئیس شورای شهر مشهد: پویشی برای مشارکت مردم در برگزاری مراسم افطار راه اندازی شود

به گزارش خبرنگار از ، محمدرضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد صبح دوشنبه در جلسه شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شورا برگزار شد گفت: بستر های عمومی برای بهره مندی بیشتر مردم از ماه رمضان توسط شهرداری باید در پایتخت معنوی کشور ایجاد شود.

وی شرح داد: همانطور که در ماه های گذشته پویش های موفقی همچون لبخند و حقوق شهروندی در مشهد اجرایی شد به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان نیز پویشی برای مشارکت مردم در برگزاری مراسم افطار خصوصاً در مناطق حاشیه مشهد برای نیازمندان راه اندازی شود تا خیران بتوانند از ثواب ارزشمند افطاری بهره مند شده و فضای صمیمیت و انسجام در مشهد افزایش یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به سالروز تأسیس هلال احمر گفت: نقش این نهاد در کشور و عرصه بین المللی بسیار مهم است و این مجموعه باید نقش خود را به دور از موضوعات سیاسی در خدمت رسانی به مردم انجام دهد.

حیدری اضافه نمود: متأسفانه به دلیل مشکلاتی که در عرصه پیشگیری از بیماری داریم در کنار سبک زندگی و تغذیه اشتباه، افزایش بیماری های خاص و صعب العلاج را شاهد هستیم، اما خوشحالیم بنیاد هایی توسط خیران برای حمایت از این بیماران در مشهد شکل گرفته است که تأثیر بسزایی در کاهش رنج این بیماران دارد.

/ج.ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رئیس شورای شهر مشهد: پویشی برای مشارکت مردم در برگزاری مراسم افطار راه اندازی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس شورای شهر مشهد: پویشی برای مشارکت مردم در برگزاری مراسم افطار راه اندازی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید