رشت، مازیار ربیعی فرد: در هیچ مسابقه ای به دنبال تساوی نبودیم، 99 درصد در لیگ برتر می مانیم

به گزارش بروزترین مقالات، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: ما قطعاً به ماندن در لیگ امیدواریم, نمی خواهم بگویم که صد درصد اما 99 درصد در لیگ می مانیم.

رشت، مازیار ربیعی فرد: در هیچ مسابقه ای به دنبال تساوی نبودیم، 99 درصد در لیگ برتر می مانیم

به گزارش بروزترین مقالات از رشت, مازیار ربیعی فرد در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران, گفت: همان طور که می دانید فردا بازی مهمی با نساجی داریم, تیمی که بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و توانسته در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کند، اما ما نیز تیم سپیدرود هستیم و برای پیروزی وارد میدان خواهیم شد تا بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.

وی ادامه داد: در هفته اخیر تمرینات خوبی را انجام داده ایم و روی نقاط قوت و ضعف حریف کار نموده ایم. امیدوارم در بازی فردا پیروز شویم. با توجه به اینکه این بازی از حساسیت خاصی برای ما برخوردار است از طرفداران نیز خواهش می کنیم مثل بازی های قبل حمایت مان نمایند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به اینکه در این بازی حسین شنانی به دلیل محرومیت حضور نخواهد داشت, درباره محرومیت نادر دست نشان نیز اضافه نمود: در حالی که حضور دست نشان در کنار خط قطعاً تأثیر خواهد گذاشت، اما ایشان در بازی فردا لبِ خط نخواهند بود. البته با توجه به تمریناتی که در هفته گذشته داشتیم, فکر می کنم دیگر نیازی به حضور ایشان در کنار زمین حس نشود. همه مسائل به بچه ها گوشزد شده و امیدواریم در بازی فردا نتیجه بگیریم، اما اگر بازهم نکته ای بود دست نشان روی سکو ها به ما انتقال می دهد و ما هم به بازیکنان می رسانیم.

ربیعی فرد راجع به اتفاقات داوری بازی هفته گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان و اینکه آیا این مسائل در روند سپیدرود تأثیرگذار خواهد بود یا خیر, مطرح نمود: این بحثی است که نمی خواهم به آن وارد شوم. هفته پیش موضوع پنالتی و 9 دقیقه اضافه وقت را دیدید، ولی مطمئناً اگر امید نداشتیم که در لیگ می مانیم هیچ وقت دست نشان راهنمایی تیم را برعهده نمی گرفت.

وی توضیح داد: من فکر می کنم که می توانیم بمانیم، چون در بازی های گذشته فقط برای کسب سه امتیاز به زمین آمده بودیم و در هیچ مسابقه ای به دنبال تساوی نبودیم, حتی در بازی مسجدسلیمان که با اشتباه داوری نتیجه تساوی رقم خورد. ما قطعاً به ماندن در لیگ امیدواریم, نمی خواهم بگویم که صد درصد، اما 99 درصد در لیگ برتر می مانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رشت، مازیار ربیعی فرد: در هیچ مسابقه ای به دنبال تساوی نبودیم، 99 درصد در لیگ برتر می مانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، مازیار ربیعی فرد: در هیچ مسابقه ای به دنبال تساوی نبودیم، 99 درصد در لیگ برتر می مانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید