زیر ساخت های لازم برای احداث شهرک گردشگری در فقیه حسنان فراهم گردد

به گزارش خبرنگاران، عبدالله نادری صبح دوشنبه در نشست با معاون عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در یکسال گذشته کارهای خوبی در حوزه عمرانی انجام شده گفت: در دهه فجر سال جاری پروژه های عمرانی خوبی در شهرستان آماده بهره برداری است .

زیر ساخت های لازم برای احداث شهرک گردشگری در فقیه حسنان فراهم گردد

وی افزود: در این مدت با پیگیری های به عمل آمده و عنایت استاندار بوشهر در جهت فعال تر شدن پروژه های عمرانی اعتبارات لازم تزریق گردیده است.

فرماندار دشتی ادامه داد: از هم اکنون برنامه ریزی لازم جهت برطرف مسائل حوزه آب شهرستان انجام شده است و کوشش داریم مسائل آب شهرستان را به حداقل برسانیم.

وی خاطر نشان کرد: بستر حریم رودخانه مند، یکی از مصوبات اقتصاد مقاومتی است استان انتظار داریم شرکت آب منطقه ای هر چه زودتر نسبت مشخص و تکلیف آن اقدام کند .

نادری افزود: آب وفاضلاب شهری هر چه زودتر نسبت به تحویل دریافت آب شهر بادوله و آب وفاضلاب روستایی نیز نسبت به تحول دریافت آب روستاهای مسیله اقدام کند.

وی گفت: در صرفه جویی آب نیز کارهای خوبی در شهرستان انجام شده به طوری که آب فضای سبز شهر خورموج از آب شرب جدا و انشعابات غیر مجاز نیز قطع گردیده است.

فرماندار دشتی با بیان اینکه روستای فقیه حسنان روستای هدف گردشگری است، بر ضرورت تسریع در ایجاد زیر ساخت های احداث شهرک گردشگری در این روستا تاکید نمود.

وی ادامه داد: استاندار بوشهر اهتمام جدی در زمینه گردشگری دارد که می طلبد مدیران نیز توجه جدی به این موضوع داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زیر ساخت های لازم برای احداث شهرک گردشگری در فقیه حسنان فراهم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیر ساخت های لازم برای احداث شهرک گردشگری در فقیه حسنان فراهم گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید