سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی سمنان معارفه شد

به گزارش بروزترین مقالات، فرماندار سمنان گفت: در سه سال گذشته شاهد تحولات ویژه ای در مرکز استان به ویژه در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی بوده ایم.

سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی سمنان معارفه شد

به گزارش بروزترین مقالات به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، سیدعباس دانایی صبح امروز در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی شهرستان سمنان گفت: آقای دوست محمدی رئیس سابق این اداره در بین مدیران توانمند شهرستان سمنان سرآمد بود و از توان این نیروی توانمند باید در اداره کل استفاده شود.

دانایی، با ابراز خرسندی از انتخاب حسینی به عنوان سرپرست میراث فرهنگی سمنان، ابراز امیدواری کرد: این انتخاب، زمینه ساز هم افزایی بیشتر بین میراث فرهنگی و شهرداری خواهد بود و اتفاقات خوبی در راه است.

فرماندار سمنان تاکید کرد: یکی از اولویت های اصلی در آمایش سرزمین در سمنان، گردشگری است و باید توجه ویژه ای به این حوزه شود.

در این مراسم که در محل اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان و با حضور شهردار سمنان، معاونان اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان و جمعی از مسئولان برگزار شد، سعید حسینی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان سمنان معرفی شد.

منبع: میراث آریا

به "سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی سمنان معارفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی سمنان معارفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید