سلطانی فر: اگر خبرنگاران برای والیبال حاشیه ایجاد نکنند، مسئله ای نیست، کاراته در المپیک روی سکو می رود

به گزارش بروزترین مقالات، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان اعتقاد دارد که عقب افتادن ثبت نام انتخابات فدراسیون والیبال هیچ حاشیه ای نداشته است.

سلطانی فر: اگر خبرنگاران برای والیبال حاشیه ایجاد نکنند، مسئله ای نیست، کاراته در المپیک روی سکو می رود

به گزارش خبرنگار ورزشی بروزترین مقالات، مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدیدش از اردوی تیم ملی قایقرانی گفت: ما از یک سال و نیم قبل جلسات را با مسئولان وزارت و کمیته تشکیل دادیم و یک دور کامل از همه فدراسیون هایی که می توانستند سهمیه بگیرند، گزارش گرفتیم. ما اوضاع عمومی و روند فدراسیون ها را پایش می کنیم و دور جدید جلسات با فدراسیون ها از هفته دیگر شروع می گردد.

وی اضافه نمود: امیدواریم در این یک سال باقیمانده تا المپیک یک دور وضعیت فدراسیون ها، اردوها و ورزشکاران و مسائل را مرور کنیم. جدا از کشتی، وزنه برداری، تکواندو و پرتاب دیسک که سابقه مدال آوری در آنها داریم، در این دوره وضعیت کاراته خوب است، چون در جمع چهار کشور برتر جهانست. امیدواریم در سال 2020 در این رشته هم سکو داشته باشیم و مدال های رنگارنگی بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: علاوه بر این به قایقرانی، شمشیربازی و جودو نیز نیم نگاهی داریم تا ضمن کسب سهمیه، روی سکو بروند. وضعیت جودو و شمشیربازی بهتر است، اما مدال آوری قایقرانی نیز دور از دسترس نیست. برای مثال عادل مجللی در 200 متر یک ثانیه با رکورد جهان فاصله دارد که البته در مسابقه بحث صدم ثانیه مطرح است. به قایقرانان امیدوارم و اینکه سهمیه بگیرند.

سلطانی فر یادآور شد: با وجود تمام محدودیت ها، تمرکز ویژه روی رشته های المپیکی داریم و تقریباً همه امکانات را اختصاص دادیم تا فدراسیون ها در رویدادهای مهم کسب سهمیه شرکت نمایند. امیدوارم با این همدلی و هماهنگی نتایج خوبی در المپیک و پارالمپیک 2020 بگیریم.

وی درباره امکانات قایقرانی گفت: تعدادی قایق از گذشته خریداری شده است و با یاری صالحی امیری مشترکاً هزینه را تقبل کردیم که در آینده نزدیک در اختیار قایقرانان باشد.

سلطانی فر درباره عقب افتادن ثبت نام انتخابات والیبال و حواشی آن گفت: اگر بروزترین مقالات حواشی ایجاد ننمایند، این تغییر زمان ثبت نام والیبال هیچ حاشیه ای ایجاد نکرده است. ما مسابقات نوجوانان و سهمیه المپیک را در پیش داریم و گفتیم وضعیت مدیریتی فدراسیون را به هم نزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سلطانی فر: اگر خبرنگاران برای والیبال حاشیه ایجاد نکنند، مسئله ای نیست، کاراته در المپیک روی سکو می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: اگر خبرنگاران برای والیبال حاشیه ایجاد نکنند، مسئله ای نیست، کاراته در المپیک روی سکو می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید