سولاری: بیل همیشه برای یاری به رئال مادرید انگیزه دارد، بنزما همیشه باعث ارتقای تیم ما شده است

به گزارش بروزترین مقالات، سرمربی تیم رئال مادرید از آمادگی بال ولزی این تیم برای بازگشت به ترکیب اصلی این تیم مقابل آلاوس اطلاع داد.

سولاری: بیل همیشه برای یاری به رئال مادرید انگیزه دارد، بنزما همیشه باعث ارتقای تیم ما شده است

به گزارش بروزترین مقالات، سانتیاگو سولاری در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا شب (یکشنبه) تیمش مقابل آلاوس در هفته بیست و دوم لالیگا به بروزترین مقالات گفت: بیل همواره آماده و با انگیزه است. او وضعیت خوبی دارد و ما می خواهیم در این مسابقه همانگونه بازی کند که ما می دانیم از عهده اش برمی آید، همان بازی هایی که از او در جام جهانی باشگاه ها و مقابل رم (در لیگ قهرمانان) دیدیم.

سولاری در پاسخ به سؤالی دیگر درباره کریم بنزما، کسی که این اواخر در اوج بوده و گل های مهمی زده و همچنین در واکنش به این موضوع که آیا رئال مادرید بیش از اندازه به این مهاجم فرانسوی وابسته شده است تأکید کرد: این هم یک نوع نگاه به این قضیه است. من فکر می کنم که بنزما همواره برای ما درخشیده است و باعث ارتقای هم تیمی هایش شده است.

سرمربی آرژانتینی کهکشانی ها ادامه داد: هر بازیکنی که در خدمت تیم باشد و باعث بهتر شدن بازی هم تیمی هایش گردد بازیکنی بسیار قدرتمند است. بازیکنانی زیادی هستند که از آنها نامی برده نمی گردد اما برگ برنده تیم هستند. بنزما هم همواره چنین بازیکنی بوده است اما او الان در وضعیتی فوق العاده است. مقابل آلاوس یک بازی سخت داریم. آنها دارند فصل خوبی را سپری می نمایند و ما باید با نهایت تمرکز به میدان برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولاری: بیل همیشه برای یاری به رئال مادرید انگیزه دارد، بنزما همیشه باعث ارتقای تیم ما شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولاری: بیل همیشه برای یاری به رئال مادرید انگیزه دارد، بنزما همیشه باعث ارتقای تیم ما شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید