سیل بند روستای آلبوعفری شهر رفیع ترمیم شد

به گزارش بروزترین مقالات، کیامرث حاجی زاده امروز در شرح آخرین وضعیت سیل بند روستای آلبوعفری در شهر رفیع استان خوزستان با اشاره به شکستگی این سیل بند گفت: حجم عظیمی از آب رودخانه به سمت اراضی سرازیر شد اما با همراهی مردم، جوانان و مسئولان شهرستان اعم از فرماندار، اعضای شورای مدیریت بحران و معتمدان محلی در ساعات اولیه همکاری آغاز شد.

سیل بند روستای آلبوعفری شهر رفیع ترمیم شد

وی با اشاره به بازدیدهای متعدد و دستورات اکید استاندار خوزستان نسبت به سیل بند روستای آلبوعفری اعلام کرد: بعد از ترمیم سیل بند رفیع، کلیه کارها روی سیل بند روستای آلبوعفری متمرکز شد و برای حل مسائل این روستا حرکت جهادی از شامگاه پنج شنبه شروع شد و الحمدالله امروز نیز انجام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان ادامه داد: 95 درصد مشکل سیل بند روستای آلبوعفری رفع و تنها نشت گیری آن به صورت تخصصی توسط سازمان آب و برق خوزستان باید انجام گردد.

وی اعلام کرد: کلیه ماشین آلات تا فردا در منطقه حضور دارند تا سیل بند روستای آلبوعفری را کامل و به آن ارتفاع دهند تا دلهره ای برای مردم منطقه وجود نداشته باشد.

حاجی زاده با اشاره به این که سیل بند روستای آلبوعفری دچار شکستگی شد و شیب رودخانه را به سمت خود آورده است، گفت: بالای 50 سال است که رودخانه لایروبی نشده که ضروری است برای جلوگیری از بلاها تمهیداتی اندیشیده گردد.

مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان گفت: تنها حدود 100 دستگاه ماشین آلات سنگین شبانه روز فعال بودند البته باید کامل گردد البته دستگاه هایی مختلفی در این زمینه یاری رسانی داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سیل بند روستای آلبوعفری شهر رفیع ترمیم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیل بند روستای آلبوعفری شهر رفیع ترمیم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید