ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور

به گزارش بروزترین مقالات، جشنواره فناوری اطلاعات 20 تیر ماه 1398 در سالن جابر ابن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد. هدف این رویداد انتقال تجربه در کسب وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، داستان های موفقیت و شکست و ایجاد انگیزه در فراوری استارتاپ های نوآورانه است. دکتر روح الله رحمانی، رئیس هیات مدیره مرکز نوآوری خبرنگاران (خبرنگاران نکست) از سخنرانان اصلی این رویداد است.

ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور

جشنواره فناوری اطلاعات رویدادی است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند. از دیگر اهداف این رویداد می توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، مصاحبه و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه مندان به رویکردها و نگرش های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی در حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره نمود.

IT Weekend می کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات تلاشی برای پیشرفت کشور در این حوزه ارائه دهد.

هدف اصلی IT weekend معرفی و شناساندن ایده های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب وکارهای نوین و ایجاد اشتغال است. برای همین است که این رویداد به خوبی در اذهان نقش خواهد بست. این رویداد میان رویدادهای مشابه با توجه به شایستگی و کیفیت بالای مخاطبان، محل برگزاری، تجربه کادر برگزاری و سخنرانان برجسته و معتبر موجب ارتقای سطح رضایت مخاطبان و کیفیت همایش شده است.

جهت ثبت نام و مشاهده فیلم های سخنرانان و مطالعه گزارش برگزاری دوره های گذشته به سایت رسمی جشنواره مراجعه کنید یا با دبیرخانه رویداد تماس بگیرید.

https://itweekend.ir

شماره تماس دبیرخانه:

021-66028963-5

021-66083015-6

منبع: دیجیکالا مگ

به "ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید