شیعی: من هم می توانم بگویم فرگوسن را می آوریم!

به گزارش بروزترین مقالات، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید که این فدراسیون توانایی پرداخت حقوق مربیان بزرگ را دارد.

شیعی: من هم می توانم بگویم فرگوسن را می آوریم!

به گزارش بروزترین مقالات، پیکان در هفته شانزدهم لیگ هجدهم مقابل استقلال با نتیجه 4 بر صفر مغلوب گردید. محمود شیعی، مدیرعامل پیکان پس از این بازی اظهار کرد: شما خودتان دیدید که بازی چطور بود. از نظر اقتصادی، تیم دارا با تیم ندار بازی داشت. به استقلال تبریک می گویم. بازیکنان ما باید تمرکز بیشتری می کردند و من فکر می کنم با عملکردی که پیکان داشته باید استراتژی مان را در تیم داری حرفه ای مرور کنیم و استراتژی جدیدی بنویسیم.

او اضافه نمود: ما باید معین تکلیف کنیم که می خواهیم در فوتبال حرفه ای سرمایه گذاری کنیم یا نه و فعالیتمان تنها صرف حضور نباشد. باید تیمی بسازیم که در شأن پیکان باشد. در خصوص آقای فرکی نمی توان قضاوت کرد. او در بازی اول مقابل استقلال نهاده شد که مدعی کسب قهرمانی است.

مدیرعامل پیکان در ادامه درباره شرایط یکسان سایپا و پیکان در تیم داری شرح داد: پول به ما تزریق می گردد اما مقابل تیم هایی که بسیار هنگفت هزینه می نمایند، عدد ما عددی نیست وگرنه ما در پرداختی ها هیچ مسئله ای نداریم.

شیعی درباره وضعیت هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد: هیأت رئیسه خیلی وقت است که تشکیل جلسه نداده است. قرار است پس از تشکیل جلسه درباره مجمع و حتی جانشین کی روش بگردد اما هنوز دستور جلسه به ما داده نشده است. خود تاج معتقد است که برای انتخاب سرمربی دیر نشده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا مرسوم است برای انتخاب سرمربی تیم ملی در سایت فدراسیون فوتبال نظرسنجی برگزار گردد، گفت: بعید میدانم که نظرسنجی بگذارند چون باید بحث های فنی صورت گیرد. من در جریان نظرسنجی ای که فدراسیون انجام داده نیستم.

مدیرعامل پیکان درباره مطرح شدن نام مورینیو، زیدان و کلینزمن به عنوان سرمربی آینده تیم ملی از سوی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش اظهار کرد: مگر نام این افراد مطرح شده است؟ اگر به آقای مازیار ناظمی باشد، من هم می توانم بگویم فرگوسن را می آوریم. این مسائل در کمیته فنی آنالیز می گردد و به جز هیأت رئیسه فدراسیون هیچ کس دیگری تصمیم گیرنده نیست.

شیعی در واکنش به صحبت های علی دایی که گفته بود ناظمی نباید در فوتبال دخالت کند گفت: من حرف او را تأیید می کنم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا این فدراسیون توانایی پرداخت حقوق مربیان بزرگ را دارد، شرح داد: مگر تاحال نداشته است؟ درباره مطالبات کی روش هم تاج در حال رایزنی است تا با وصول طلب هایی که داریم، مطالبات کی روش را بدهد.

او درباره صحبت های بازیکنان تیم ملی برای پرداخت پاداش هایشان اعلام کرد: کجا جنجال درست شد؟ آن ها پاداش بازی های محبت آمیز را گرفتند و بازی های رسمی را هم مطمئن باشند می گیرند.

شیعی در پاسخ به این سوال که آیا می داند وزارت ورزش و جوانان چه میزان پرداختی ای به فدراسیون فوتبال داشته، گفت: من اطلاعی ندارم ولی 10 میلیارد تومان در دو مرحله آخر برای پرداخت پاداش ها به فدراسیون داده شد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره زمان برگزای مجمع و معین و تکلیف بازنشستگان این فدراسیون گفت: باید در اولین جلسه هیأت رئیسه که قرار است تاریخ مجمع را معین نمایند، در مجمع تصمیم گیری گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شیعی: من هم می توانم بگویم فرگوسن را می آوریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیعی: من هم می توانم بگویم فرگوسن را می آوریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید