صادقی: نتایج شفر به خاطر منصوریان بود، مربی در استقلال باید بعد از قهرمانی پولش را بگیرد

به گزارش بروزترین مقالات، پیکسوت تیم فوتبال استقلال تهران اعتقاد دارد که هر مربی ای به این تیم می آید، فقط باید برای قهرمانی در این تیم حضور داشته باشد.

صادقی: نتایج شفر به خاطر منصوریان بود، مربی در استقلال باید بعد از قهرمانی پولش را بگیرد

به گزارش بروزترین مقالات، امیرحسین صادقی، بازیکن پیشین استقلال تهران بعد از پیروزی این برابر استقلال خوزستان، گفت: کاری ندارم که رقیب استقلال به لیگ یک رفته یا نرفته است اما استرسی که بازیکنان، سرمربی و به طور کلی باشگاه استقلال دارد، استرس زیادی است. من فکر می کنم این 3 امتیاز، نشان دهنده این است که بازیکنان تا آخرین نفس برای استقلال، فرهاد مجیدی و طرفداران می جنگند. این برد مبارک شان باشد.

او ادامه داد: فرهاد مجیدی با یک بازی یا 10 بازی و یا 3 سال بازی کردن، فرهاد مجیدی نشده است. سالیان سال اینجا بوده است و قهرمانی کسب نموده است. او کاپیتان استقلال بوده است و الان سرمربی است. باید به ارزش های مجیدی در این باشگاه احترام بگذاریم و به اندازه ارزش هایش باشگاه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشد. من فکر می کنم سازمان لیگ و وزارت ورزش باید مربیان جوان را برای آینده ما حمایت نمایند تا وقتی امثال آقای کی روش که به ایران میایند، مربیان جوان ما به آن ها معرفی بشوند. مجیدی دوره های زیادی را در این 5 سال گذرانده است. نمی گویم 100 درصد اما به 80 درصد از سطحی که باشگاه استقلال می خواهد رسیده است و می تواند به استقلال یاری کند و با جوان گرایی یک نسل را در فوتبال استقلال عوض کند.

صادقی در خصوص بازی با الدحیل هم اعلام کرد: این بازی کسب تجربه خوبی است. شرایط باشگاه استقلال خیلی سخت است. الدحیل تیم بزرگی است و در بازی رفت هم یک شکست سنگین به استقلال تحمیل کرد. باید به خدا توکل کرد. من فکر می کنم بازیکنان حفظ آبرو نمایند و خودشان را برای فصل آینده نشان دهند.

او اضافه نمود: اینکه سال جاری دوباره شفر را برگرداندند اشتباه بود. سال قبل نتایجی که گرفت به خاطر عقبه ای بود که منصوریان در این تیم به جا گذاشته بود و همین باعث شد که شفر نتیجه بگیرد. بازیکن هم نتوانست بگیرد. بازیکنانی که جذب شدند به این تیم یاری کردند. مدیریت قبلی باشگاه یعنی آقای افتخاری قرارداد بستن با مربی خارجی را بلد نبود. اگر بندی در قرارداد وجود دارد، مربی فقط باید برای استقلال قهرمانی بگیرد. مربی در این تیم فقط باید به فکر قهرمانی باشد و باید پولش را فقط بعد از قهرمانی به او بدهند. اینجا باشگاه استقلال است که باشگاه بزرگی است و 30 میلیون طرفدار دارد. دو تا ستاره روی سینه بازیکنان این تیم است که به خاطر 10 قهرمانی در ایران نیست بلکه به خاطر قهرمانی در آسیا است. آن هایی که می گفتند استقلال این جام ها را از کجا آورده است، باید بدانند فیلم های این قهرمانی ها وجود دارد. مجیدی بازیکنی است که قهرمانی آسیا دارد. مربی در این تیم فقط باید به فکر قهرمانی باشد و پولش را بعد از قهرمانی بگیرد و به غیر از این حلالش نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صادقی: نتایج شفر به خاطر منصوریان بود، مربی در استقلال باید بعد از قهرمانی پولش را بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: نتایج شفر به خاطر منصوریان بود، مربی در استقلال باید بعد از قهرمانی پولش را بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید