طاهری: تیام و جپاروف از استقلال رانده شدند، گفتم ستاره سوم را می گیریم اما تیم مان خالی شد

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مامه تیام و سرور جپاروف پیشنهادهای قابل توجهی نداشتند و از استقلال رانده شدند.

طاهری: تیام و جپاروف از استقلال رانده شدند، گفتم ستاره سوم را می گیریم اما تیم مان خالی شد

بیژن طاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به شکست استقلال برابر السد و شرایط این روزهای آبی پوشان گفت: ما در گروه مرگ برابر تیم هایی مثل الهلال و العین مقاومت کردیم و نتایج خوبی گرفتیم، آن هم در شرایطی که با تیم های پرقدرت همگروه بودیم. بعد از جام جهانی به یک باره تیم خالی شد و بازیکنانی از تیم ما جدا شدند که هر کدام مشخص نماینده بودند. استقلال بعد از جام جهانی بیشترین ضربه را خورد و اگر ترکیبی که در بازی با ذوب آهن به میدان رفت حفظ می شد، ما حرف های زیادی برای گفتن داشتیم.

وی ادامه داد: ما در بازی با السد روز خوبی نداشتیم و باید از هواداران عذرخواهی کنم. البته چیزی برای استقلال تمام نگردیده است و ما در بازی برگشت دنبال جبران هستیم. به هرحال همه می دانند که تیم ما با تغییرات نسبتاً زیادی روبرو گردیده است. بازیکنانی مثل ابراهیمی، تیام، جپاروف، نورافکن و مجید حسینی جدا شدند و داریوش شجاعیان هم مصدوم است. ما نتوانستیم هواداران را در بازی با السد خوشحال کنیم، اما آنها باید شکیبا باشند. شفر یک مربی کاربلد است و قطعاً استقلال به روزهای خوبش بازخواهد گشت.

طاهری با اشاره به جدایی سایناک از استقلال و اینکه برخی معتقدند این موضوع روی مسائل فنی تأثیرگذار بوده است، مطرح کرد: خیلی ها به این موضوع اشاره می نمایند، اما در استقلال برنامه تمرینی را شفر مشخص می نماید و ما آن را اجرا می کنیم. ما باید در مورد جدایی بازیکنان تأثیرگذار حرف بزنیم که تیم در چنین شرایطی نهاده شد. من بعد از بازی با ذوب آهن به خودم گفتم که این بهترین فرصت برای کسب ستاره سوم است، اما تیم به یک باره خالی از بازیکن شد.

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه خیلی ها معتقدند این باشگاه می توانست تیام و جپاروف را حفظ کند، گفت: آنها پیشنهادهای قابل توجهی نداشتند. شما دیدید که جپاروف به قزاقستان رفت و تیام هم به عجمان پیوست. این دو بازیکن از استقلال رانده شدند و اتفاقاتی رخ داد که راحت آنها را از دست دادیم.

وی در خاتمه توضیح داد: بابت شکست برابر السد از هواداران عذرخواهی می کنم، ولی قول می دهم این تیم به روزهای خوب خودش برگردد. امیدوارم که هواداران هم از تیم ما حمایت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طاهری: تیام و جپاروف از استقلال رانده شدند، گفتم ستاره سوم را می گیریم اما تیم مان خالی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهری: تیام و جپاروف از استقلال رانده شدند، گفتم ستاره سوم را می گیریم اما تیم مان خالی شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید