فرهاد مجیدی: با این همه بحران آرزویشان قهرمانی پرسپولیس است

به گزارش بروزترین مقالات، تیم فوتبال استقلال شب گذشته در هفته بیست و نهم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان به نتیجه تساوی بدون گل رسید. با این نتیجه، استقلال شانس قهرمانی را از دست داد و حالا باید فقط برای کسب سهمیه آسیا در هفته آخر به میدان برود.

فرهاد مجیدی: با این همه بحران آرزویشان قهرمانی پرسپولیس است

در جریان بازی استقلال یک گل به ثمر رساند که داور این گل را مردود گفت. هرچند فرهاد مجیدی بعد از این بازی، از فوتبالی که انجام شد به عنوان یک فوتبال کثیف یاد کرد اما سرمربی استقلال به این موضوع بسنده نکرد و امروز حمله شدیدی به دولت و وزارت ورزش و حتی پیشکسوتان استقلال داشت.

مجیدی نوشت: استقلال قهرمان نشد و به همه آنچه می خواستند رسیدند، از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که در میانه این همه بحران خارجی و داخلی، گرانی و فروپاشی مالی، اختلاس و فساد، آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان گردد.

این همه بدبختی گریبانمان را گرفته و فوتبال شادی و تسکین موقت دردهای ماست، که آن را آلوده به ناحق می نمایند و از ما دریغ می نمایند.

گل سالم ما را مردود گفتند و فقط حق بازیکنان و مربیان استقلال را تضییع نکردند، حق میلیون ها هوادار را ضایع کردند. این اشتباه داوری نیست، فساد گسترده است که همه جا ریشه دوانده است. از کارشناسی که در تلویزیون جلوی میلیون ها مخاطب به راحتی دروغ می گوید و ابایی ندارد که نظرش، قواعد علم فیزیک را هم نقض کند، تا آن پیشکسوتی که تا دیروز دلسوز و نگران من بود که مهره سوخته نشوم و امروز در برابر این حق خوری آشکار سکوت می نماید.

پشت به قدرت و رو به طرفداران استقلال حرف می زنم. در برابر بی عدالتی ها هرگز ساکت نخواهم بود. ما قهرمانی را از دست دادیم اما بازیکنانمان با تمام وجود بازی کردند و این کم از قهرمانی نیست. طرفداران استقلال در هر حالی از ما حمایت کردند. استقامت آنها در هواداری از تیم به ما درس پایداری می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرهاد مجیدی: با این همه بحران آرزویشان قهرمانی پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی: با این همه بحران آرزویشان قهرمانی پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید