فوتبال دنیا، حمله رایولا به ساچی

مدیر برنامه های ماریو بالوتلی پاسخ نقدها سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا از این بازیکن را داد.

فوتبال دنیا، حمله رایولا به ساچی

به گزارش خبرنگاران، ماریو بالوتلی که در جریان تساوی یک - یک جمعه شب تیم ملی فوتبال ایتالیا مقابل لهستان به خاطر عملکرد ضعیفش مورد انتقاد طرفداران نهاده شد، از سوی سرمربی پیشین آتزوری نیز به باد انتقاد گرفته شد. آریگو ساچی اخیراً به رادیو دیجی ایتالیا گفته که بالوتلی مصداق بارز بازیکنانی است که از هوش لازم بهره نمی برند، چیزی که در فوتبال مهم تر از پای بازیکنان است.

بالوتلی هم در واکنش به نقدهای که به وی گردیده، در حساب رسمی کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: روز خوب تان را با فکر کردن به روز گذشته بد، خراب نکنید. بزنید بریم. مهاجم تیم فوتبال نیس فرانسه سپس زیر این پیغام خود نوشت: من قوی هستم، شما چطور؟.

مینو رایولا، مدیر برنامه های این مهاجم ایتالیایی هم در پاسخ به نقدها سرمربی پیشین ایتالیا و میلان به خبرگزاری آدنکرونوس ایتالیا گفت: داشتن هوش نه تنها در فوتبال، بلکه در زندگی نیز لازم است. ساچی با گفتن این جملات نشان داد که نه هوش دارد و نه کلاس! نمی دانم چرا به حرف های کسی گوش می دهیم که با افتخارات گذشته زندگی می نماید و بابت راهنمایی میلانی به خود افتخار می نماید که آنقدر قوی بود که حتی بدون سرمربی هم می توانست به قهرمانی برسد.

وی اضافه نمود: ساچی تنها باید از سیلویو برلوسکونی - رئیس وقت میلان - تشکر کند و به این فکر کند که تیم تحت راهنماییش - ایتالیا - در حالی در فینال جام جهانی مغلوب شد که باید قهرمان می شد. پس از میلان، او عنوانی دیگر به دست نیاورد، پس حق ندارد که بخواهد این چنین اظهارنظر کند. در سرانجام باید بگویم، چیری که ساچی در مورد ماریو گفت، حرف کسانی را تأیید کرد که پیش از این گفته بودند: ساچی خیلی وقت است که تمام گردیده. او اکنون رقت انگیز است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، حمله رایولا به ساچی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، حمله رایولا به ساچی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید