فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: 85 دقیقه سوار بازی بودیم و حق مان بود که ببریم، بهترین بازی فصل مان را مقابل تاتنهام انجام دادیم

فوتبال دنیا – یورگن کلوپ، سرمربی تیم فوتبال لیورپول پیروزی ارزشمند مردانش در خانه تاتنهام را نتیجه ای عادلانه برای این بازی دانست.

فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: 85 دقیقه سوار بازی بودیم و حق مان بود که ببریم، بهترین بازی فصل مان را مقابل تاتنهام انجام دادیم

به گزارش خبرنگاران، یورگن کلوپ پس از پیروزی 2 بر یک تیمش در خانه تاتنهام در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس که پنجمین برد متوالی قرمزپوشان مرسی ساید بود و آنها را در صدر جدول نگه داشت به خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی بود. بردن این بازی کار بسیار سنگینی بود، اما پسران ما انجامش دادند. حق مان بود ببریم، چون بیش از 85 دقیقه واقعاً بر بازی سوار بودیم. با توپ و بدون توپ، ما برای حریف مسائل بزرگی ایجاد کردیم.

وی در ادامه اضافه نمود: کارهایی که تاتنهامی ها معمولاً انجام می دهند نتیجه می دهد، اما این بار آنها راه به جایی نبردند. بازیکنان ما طبق برنامه ای که به آنها داده بودیم بازی کردند و این واقعاً خوب بود. همه سخت کار کردند تا حاصلش که یک بازی خوب بود را ببینیم. این بهترین بازی فصل ما بود و عملکرد مان بهتر از نتیجه.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در انتها گفت: بازی سخت بود. دو تیم خوب، دو تیم بزرگ و فوتبال هم همان طور بود که باید باشد. ما بازی را بردیم و وقتی که تاتنهام را در خانه اش می بری یعنی نتیجه بزرگی کسب نموده ای. بازیکنان کارشان را انجام دادند و کوشش شان باورنکردنی بود. من به آنها افتخار می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: 85 دقیقه سوار بازی بودیم و حق مان بود که ببریم، بهترین بازی فصل مان را مقابل تاتنهام انجام دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، یورگن کلوپ: 85 دقیقه سوار بازی بودیم و حق مان بود که ببریم، بهترین بازی فصل مان را مقابل تاتنهام انجام دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید