قاسمی نژاد: به عنوان وینگر، بیشترین گل را زدم

به گزارش بروزترین مقالات، سمیرا شیرمردی، امین قاسمی نژاد خیلی وقت است در لیگ برتر حضور دارد اما فصل گذشته مثل یک ستاره در ترکیب پدیده درخشید. وینگری که 10 گل زد و 5 پاس گل داد تا موثرترین بازیکن تیمش لقب بگیرد. قاسمی نژاد که امید زیادی به موفقیت های بعدی پدیده دارد، در خصوص شرایط خودش، تیم و... صحبت می نماید.

قاسمی نژاد: به عنوان وینگر، بیشترین گل را زدم

* * *

- در فصل هجدهم، موثرترین بازیکن پدیده مشهد بودی. بازیکنی که آمار جالبی از خودش به جای گذاشت...

متشکرم. واقعیت این است که خودم در جریان آمارم هستم. خیلی کوشش کردم یکی از بهترین های تیمم باشم و به خاطر همین حواسم به آمار بود. البته من سال جاری وینگر چپ بازی می کردم و در یکی، 2 بازی از دقیقه 85 به بعد مهاجم شدم که در بازی با صنعت نفت آبادان در همان دقایق گل زدم، در بازی با استقلال خوزستان هم دقیقه 90 به بعد توانستم گل بزنم. سال جاری 10 گل زدم و 4 پاس گل دادم.

- فکر می کنم 5 پاس گل بود. البته اگر پنالتی که گرفتی را هم حساب کنی.

بله، با پنالتی می گردد 5 پاس گل. من 4 پاس گل دادم و یک پنالتی هم در لیگ برتر گرفتم. در جام حذفی هم 3 پاس گل دادم که یکی جلوی پرسپولیس بود و 2 تا هم مقابل ذوب آهن اصفهان.

-

- با این آمار، موثرترین بازیکن پدیده در فصل گذشته بودی.

خدا را شکر می کنم به خاطر این اتفاق. واقعا از بچه ها متشکرم که همه کوشش کردند تا پدیده پیروز گردد. تیم ما یک تیم خیلی خوب است که پیروزیت حقش بود.

- حالا همین تیم قرار است در فصل آینده هم کارش را بهتر از قبل ادامه دهد. فکر می کنم همه بازیکنان از تمدید قرارداد گل محمدی شاد شده باشند.

دقیقا همین طور است. من باید قبل از هر چیز از آقای حمیداوی که ناجی تیم شد، تشکر کنم. من و یکی، 2 بازیکن دیگر در نیم فصل، حق فسخ داشتیم و می توانستیم جدا شویم. در آن موقع اوضاع خوب نبود و کسی نمی آمد دور و بر تیم. وضعیت بدی بود اما نتایج خوبی می گرفتیم تا اینکه آقای حمیداوی تیم را گرفت و همه چیز خوب شد. 2، 3 روز قبل شنیدیم قرارداد آقای گل محمدی به مدت 2 فصل دیگر تمدید شد که واقعا شاد شدیم. نگه داشتن آقای گل محمدی بهترین کار بود که هم طرفداران را شاد کرد و هم کل تیم. چون واقعا همه آقای گل محمدی را دوست دارند.

- با این وضعیت به نظر می رسد در پدیده می مانی؟

من قراردادی ندارم و هنوز صحبتی در این مورد با باشگاه انجام ندادم که باید ببینم خواست خدا چه چیزی است. اگر توانستم در پدیده بمانم با تمام قدرت و بهتر از قبل کار می کنم اما اگر هم باشگاه نخواست و نماندم، برای تیم آرزوی پیروزیت می کنم. در کل پدیده در 3، 4 پست احتیاج به بازیکن دارد و از کمبود بازیکن در این پست ها لطمه خوردیم که قطعا جذب خواهد شد. پدیده تا هفته های آخر مدعی بود و اگر کمبود بازیکن نبود و البته تمرکز بیشتری داشتیم می توانستیم حتی قهرمان شویم اما حیف شد. امیدوارم شرایط فراهم گردد بمانیم و بهترین بازی ها را انجام دهیم تا بتوانیم باز هم روزهای خوبی برای پدیده رقم بزنیم.

- پس پدیده با همین نفرات به کارش ادامه می دهد؟

فکر می کنم شاکله تیم جوری است که بیشتر بازیکنان می مانند. در تیم، درک متقابل شکل گرفته که کار را برای هر 2 طرف برای فصل آینده بهتر می نماید.

- یکی از مسائلی که آقای گل محمدی از آن تعریف و تمجید کرد، حرفه ای بودن تیم بود. اینکه بازیکنان به موقع استراحت می کردند و زندگی حرفه ای داشتند.

دقیقا همین طور است. همین زندگی حرفه ای باعث شد واقعا کمترین مصدومیت را داشته باشیم. در کنار بدنسازی خیلی خوب، زندگی شخصی و حرفه ای بازیکن هم خیلی روی آمادگی بدنی و بحث مصدوم نشدن، تاثیرگذار است. بچه ها همه شان خیلی خوب زندگی می کردند و به فکر پیروزیت بودند. من اصلا فکر نمی کردم یونس شاکری ساعت 10 شب بخوابد اما وقتی می رفتیم هتل می دیدم ساعت 10 اصلا چشم هایش باز نمی شد و می خوابید چون به این ساعت خوابیدن، عادت نموده بود. همه بچه ها واقعا حرفه ای زندگی می کردند و بدون هیچ ادعایی کار کردند تا تیم پیروز گردد. ما حتی یک مورد دعوا و جر و بحث نداشتیم. همه سر وقت می آمدند و سر وقت می رفتند. رفاقت بین کادرفنی و بازیکنان هم عامل دیگری برای پیروزیت بود.

- در فصل گذشته شما و یونس شاکری بیشترین گل را هم زدید که جالب است هر کدام 10 گل زدید؟

دقیقا همین طور است. البته من مهاجم نیستم و هافبک یا وینگر بازی می کردم اما چون میل به نفوذم زیاد است خدا را شکر توانستم گل بزنم. آن هم زمانی که به عنوان هافبک انتظار نمی رود گل بزنم. اینکه خیلی ها می زدند من مهاجم بودم، برایم عجیب بود.

- البته مهمترین بحث در خصوص شما، نسبت خانوادگی تان با محمد قاسمی نژاد بود که سوژه همه گزارشگران بازی هایتان شده بود.

این مساله خیلی پیچیده است. ما پسر عمه و پسر دایی هستیم که پدرهایمان هم با هم پسرعمو هستند.

- خیلی هم به همه شباهت دارید؟

شاید به خاطر این باشد که از بچگی در یک محل بودیم و با هم بزرگ شدیم. همواره با هم بودیم و دیگر شبیه به هم شدیم. خدا را شکر فصل گذشته هر 2 توانستیم خوب کار کنیم.

- با توجه به اینکه تیم کاملا حرفه ای بود و حاشیه نداشتید، می توان گفت پدیده بهتری در فصل آینده خواهیم دید؟

امیدواریم که اینطور باشد و همه کوشش خواهیم کرد بهتر از قبل باشیم.

9

منبع: ایران ورزشی

به "قاسمی نژاد: به عنوان وینگر، بیشترین گل را زدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی نژاد: به عنوان وینگر، بیشترین گل را زدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید