قطبی: از بعضی رفتارها در بازی با استقلال خوزستان ناراحت هستم، با بازیکنانم برخورد شدیدی می کنم

به گزارش بروزترین مقالات، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از حواشی ایجاد شده در دقایق پایانی بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان ابراز ناراحتی کرد.

قطبی: از بعضی رفتارها در بازی با استقلال خوزستان ناراحت هستم، با بازیکنانم برخورد شدیدی می کنم

به گزارش بروزترین مقالات از اهواز, افشین قطبی بعد از پیروزی سه بر یک تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل استقلال خوزستان در دربی خوزستان, گفت: به بازیکنان و تماشاگران فولاد تبریک می گویم که کوشش زیادی کردند. بازی ترکیبی را به خوبی به نمایش گذاشتیم. از رفتار و اخلاق بعضی ها در میانه و انتهای بازی خیلی ناراحت هستم.

وی با بیان اینکه تیمش بازی سختی را پشت سر گذاشت، گفت: با بازیکنانم درخصوص اتفاقات اواخر بازی برخورد شدیدی می کنم. چون آنها می توانستند بهتر رفتار نمایند. فولادی که می خواهم بسازم، باید الگوی جوانان باشد. دقایقی بود که بازی را از دست دادیم اما به خوبی به بازی برگشتیم و سه گل زیبا در این مسابقه از فولاد دیدیم.

سرمربی فولاد با اشاره به یاری مردم ایران به سیل زدگان سراسر کشور گفت: همه مردم جمع شدند و به سیل زدگان یاری می نمایند. این رویه باید ادامه یابد. مرحله اول مهم است، اما مرحله دوم مهمتر خواهد بود. خیلی ها خانه و خانواده خود را از دست داده اند و باید پشت این عزیزان باشیم. باید به آنها یاری کنیم تا زندگی شان را برگردانند. از طرفداران فولاد که ما را تشویق کردند و نیز طرفداران استقلال خوزستان، تشکر می کنم.

قطبی با بیان اینکه چرخش توپ میان بازیکنان تیمش در بعضی دقایق بازی خیلی خوب بود، توضیح داد: گل اول ما یکی از بهترین گل هایی بود که از زمان حضورم در فولاد دیدم. گل دوم هم با استفاده از ضدحمله به ثمر رساندیم و برای من و شیمبا خیلی مهم بود. این دو گل به شیمبا اعتماد به نفس می دهد که خودش را بیشتر نشان دهد. گل سوم برای ما و تماشاگران خیلی مهم بود و منتظرش بودیم.

وی در مورد صحبت هایش با یعقوب پیری، سرپرست تیم استقلال خوزستان گفت: حرف مهمی نبود و صحبتم در مورد این بود که کنترل بیشتری اعمال گردد.

جدول رده بندی لیگ برتر

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قطبی: از بعضی رفتارها در بازی با استقلال خوزستان ناراحت هستم، با بازیکنانم برخورد شدیدی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطبی: از بعضی رفتارها در بازی با استقلال خوزستان ناراحت هستم، با بازیکنانم برخورد شدیدی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید