لیگ بانوان نجات غریق در کشور راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران، ایخان نوری عصر پنجشنبه در نشست با هیئت نجات غریق استان با باین اینکه کار نجات غریق، نجات جان انسان ها است اضافه نمود: هدف اصلی ما امداد و نجات است اما در بُعد دیگر، پرورش منجیان باید در سرلوحه کار قرار گیرد زیرا رویکرد بعدی ما قهرمانی است.

لیگ بانوان نجات غریق در کشور راه اندازی می گردد

وی با تاکید بر اینکه نباید بُعد قهرمانی فراموش گردد گفت: قهرمانی در کنار امداد ونجات وپرورش منجیان واقع شده است و حق مازندران این است که بر سکوی اول دوم و سوم بایستد زیرا قهرمانان جایگاهی ویژه نزد فدراسیون و هیئت ها دارند و رویکرد فدراسیون حمایت همه جانبه از قهرمانان است.

وی ادامه داد: انتظار این است مازندران در بعد قهرمانی وارد میدان گردد زیرا حیف است مازندران بر سکوی قهرمانی قرار نگیرد چراکه ورزشکاران خوب و با استعدادی در مازندران فعالیت دارند.

نوری توضیح داد:مازندران در تیم ملی نجات غریق آقایان دو نماینده دارد و امیدواریم ورزشکاران مازندرانی در قهرمانی استرالیا مدال آور باشند، همچنین لیگ بانوان نجات غریق کشور در سال آینده شروع خواهد شد.

نوری گفت: نجات غریق مازندران در سواحل خوب درخشید و آمار کاهش غریق و آمار بالای نجات یافتگان نشان دهنده آن است نجات غریق، تمام توان خویش را برای نجات مسافران و گردشگران گذاشته است.

رئیس فدراسیون نجات غریق کشور با ابراز رضایت از عملکرد خوب هیئت نجات غریق در سواحل مازندران، به طرح طرح بیمه منجیان اشاره نمود.

نقی کریمیان رئیس نجات غریق وغواصی مازندران نیز، ثبت موسسه فرهنگی ورزشی هیئت نجات غریق وغواصی مازندران به عنوان اولین هیئت شناسنامه دار استان، راه اندازی سامانه مبین وشناسنامه دار کردن تمام منجیان، مدرسان، داوران واماکن آبی وتجهیز ساختمان اداری هیئت استان را از جمله اقدامات اعلام کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لیگ بانوان نجات غریق در کشور راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ بانوان نجات غریق در کشور راه اندازی می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید