مانه: کلوپ می داند چطور بازیکنانش را به سطحی دیگر برساند

به گزارش بروزترین مقالات، مهاجم تیم فوتبال لیورپول می گوید سرمربی آلمانی این تیم می داند که چطور بازیکنانش را در مواقع لزوم به سطحی دیگر برساند.

مانه: کلوپ می داند چطور بازیکنانش را به سطحی دیگر برساند

به گزارش بروزترین مقالات، سادیو مانه که از زمان پیوستنش از ساوتهمپتون به لیورپول در سال 2016 زیر نظر یورگن کلوپ پیشرفت قابل توجهی کرده و ضمن کمک به این تیم برای بازگشت به روزهای اوجش، خود نیز حالا در زمره بهترین مهاجمان حال حاضر اروپا قرار گرفته است، از سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی ساید تمجید ویژه ای کرد.

مانه 27 ساله در مستندی به نام سادیو مانه، ساخت سنگال که توسط رسانه راکوتن تی وی ساخته شده است، در تمجید از سرمربی 52 ساله لیورپول گفت: یورگن سرمربی فوق العاه ای است. او انسانی مثبت اندیش است و حتی اگر تیم شکست خورده باشد، دنبال واژه های درستی می گردد تا با آنها دوباره بازیکنانش را برای بازگشت و کسب پیروزی مجدد به جلو سوق دهد. یورگن می داند وقتی بازیکنانش فکر می کنند دیگر نمی توانند بازی کنند، چطور آنها را به سطحی دیگر برساند.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره بازی در لیگ برتر انگلیس گفت: بازی در لیگ برتر چیز دیگری است. لیگ برتر، لیگی بسیار سرعتی و باکیفیت است، اما وقتی به طور کلی به زندگی در بریتانیا فکر می کنم، باید بگویم که رانندگی در سمت چپ خیابان (به خاطر قرار دریافت فرمان در سمت راست) بزرگ ترین چالش من بود، هرچند در سال های اخیر به این موضوع عادت کرده ام.

این مهاجم سنگالی که تا به امروز 77 گل در 161 بازی برای لیورپول به ثمر رسانده، این فصل هم پیش از تعطیلی موقت مسابقات فوتبال در نتیجه شیوع ویروس کرونا عملکرد خوبی از خود نشان داد و در 38 بازی، آمار 18 گل زده و 12 گل را از خود بر جای گذاشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مانه: کلوپ می داند چطور بازیکنانش را به سطحی دیگر برساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانه: کلوپ می داند چطور بازیکنانش را به سطحی دیگر برساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید