مخالفت یوفا با ماموریت دبیرکل فیفا در کنفدراسیون فوتبال آفریقا

به گزارش بروزترین مقالات، اتحادیه فوتبال اروپا مخالفت صریح خود را با ماموریت 6 ماهه فاطیما سامورا، دبیرکل فیفا در کنفدراسیون فوتبال آفریقا مخالفت کرد.

مخالفت یوفا با ماموریت دبیرکل فیفا در کنفدراسیون فوتبال آفریقا

به گزارش بروزترین مقالات و به نقل از Usatoday، در حالی که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آفریقا (CAF) با انتشار بیانیه ای مشترک از توافق برای انتخاب فاطیما سامورا، به عنوان نماینده رسمی فیفا در کنفدراسیون فوتبال آفریقا جهت سامان دادن به شرایط کلی این نهاد در طول دوره 6 ماهه از روز اول ماه آگوست 2019 تا 31 ژانویه 2020 خبر دادند اتحادیه فوتبال اروپا با این انتخاب مخالفت کرد.

فاطیما سامورا وظیفه دارد تا در دوره 6 ماهه حسابرسی اقتصادی فوری مربوط به اتهامات احمد احمد، رئیس کنفدراسیون فوتبال آفریقا مبنی بر فساد اقتصادی، جعل اسناد و سوء استفاده از قدرت انجام دهد. سامورا در طول دوره این فعالیت ها سمت دبیرکل فیفا را همچنان در اختیار خواهد داشت، البته جانی اینفانتینو، رئیس فیفا نامه ای به معاونان خود شامل روسای کنفدراسیون های فوتبال قاره ای درباره سمت جدید فاطیما سامورا ارسال نموده بود.

بر اساس این گزارش، الکساندر چفرین ساعت 2 بامداد امروز (پنجشنبه) نامه رئیس فیفا را دریافت کرد و ساعت 11 صبح در پاسخ به او نوشت: انتظار ندارم که درخواست شما در طول 90 دقیقه از سوی کارمندان فیفا در این مسئله مهم مورد آنالیز قرار بگیرد. هرگز در تاریخ همکاری های ما دبیرکل فیفا برای کنترل مسائل کنفدراسیون دیگری اعزام نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مخالفت یوفا با ماموریت دبیرکل فیفا در کنفدراسیون فوتبال آفریقا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت یوفا با ماموریت دبیرکل فیفا در کنفدراسیون فوتبال آفریقا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید