مرادی: قطعا در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت می کنم، بهداد سلیمی و علی حسینی خیلی زود تکلیفشان را تعیین نمایند

به گزارش بروزترین مقالات، رئیس فدراسیون وزنه برداری از ثبت نام قطعی اش در انتخابات این فدراسیون طی روزهای آینده اطلاع داد.

مرادی: قطعا در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت می کنم، بهداد سلیمی و علی حسینی خیلی زود تکلیفشان را تعیین نمایند

به گزارش خبرنگار ورزشی بروزترین مقالات، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری درباره حضورش در انتخابات ریاست این فدراسیون گفت: من صددرصد نامزد خواهم شد و این اتفاق روز دوشنبه می افتد.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می گردد وزارت ورزش از او حمایت می نماید گفت: من هیچ حمایتی از وزارت ورزش ندیده ام. وزارت ورزش در هیچ رشته ای از هیچ کاندیدایی حمایت ننموده است و همواره این احساس وجود داشته که استقلال فدراسیون ها برای وزارت ورزش اهمیت دارد و این نهاد سعی در شفافیت داشته است.

رئیس فدراسیون وزنه برداری درخصوص شرایط سهراب مرادی گفت: بهتر است در این باره رئیس فدراسیون پزشکی - ورزشی صحبت کند. قبلا قرار بود بر روی مرادی عمل جراحی صورت بگیرد اما با پیگیری هایی که ما و فدراسیون پزشکی - ورزشی و همچنین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک داشتیم یک پزشک فوق تخصص کارهای درمانی سهراب را پیگیری می نماید که امیدواریم در نهایت کار به جراحی نکشد. خوشبختانه سهراب شرایط بهتری دارد و آخرین نظریه نیز بر این بود که شرایط او رو به بهبودی است. به هر حال باز هم نظر نهایی را باید فدراسیون پزشکی - ورزشی بدهد.

مرادی در پاسخ به این سوال که شنیده می گردد شاید سهراب مرادی به المپیک نرسد تاکید نمود: باید ابتدا وضعیت جسمانی او حل گردد و بعد به مسائل دیگر برسیم. سهراب در رقابت های جام فجر که انتخابی المپیک است ثبت نام می نماید اما مسابقه نمی دهد تا بتواند امتیاز لازم را کسب کند. الان صحبت درباره حضور یا عدم حضور او در المپیک زود است.

وی درباره شرایط بهداد سلیمی و سعید علی حسینی توضیح داد: تکلیف بهداد در جهت تکلیف کار باید تعیین گردد. ما به هیئت استان مازندران دو بار نامه زده ایم تا بهداد وضعیتش را رسما بگوید اما او هنوز رسما اعلام بازنشستگی ننموده است و ما هم بدون اجازه او نمی توانیم نامه مکتوب بازنشستگی را به فدراسیون جهانی ارائه کنیم. همچنین به علی حسینی هم گفتیم وضعیتش را تعیین کند و خودش باید در این باره تصمیم نهایی را بگیرد. متاسفانه ما دقیقا متوجه نشده ایم که علی حسینی در ایران است یا خارج از کشور. اما باید تکلیفش خیلی زود تعیین گردد و اینکه کج دار و مریز حرکت کند قابل قبول نیست. مقررات جدید فدراسیون جهانی بسیار سخت گیرانه شده و همه باید مقررات داخلی و بین المللی را رعایت نمایند.

مرادی در پاسخ به این سوال که آیا از مسئولان فدراسیون جهانی برای تماشای مسابقات جام فجر به ایران می آیند یا خیر، گفت: مسئولان فدراسیون جهانی تمایل زیادی برای حضور در تهران داشتند اما با توجه به نزدیکی زمان برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون جهانی در لاس وگاس عذرخواهی نموده اند. با این وجود از کنفدراسیون آسیا نماینده ای به ایران می آید.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در سرانجام یادآور شد: روسیه از ما درخواست کرد که در جام فجر نماینده داشته باشد اما زمان ثبت نام گذشته بود و فدراسیون جهانی هم این موضوع را قبول نکرد. همچنین جوایز مربوط به این مسابقات آماده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مرادی: قطعا در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت می کنم، بهداد سلیمی و علی حسینی خیلی زود تکلیفشان را تعیین نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: قطعا در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت می کنم، بهداد سلیمی و علی حسینی خیلی زود تکلیفشان را تعیین نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید