منشا خرید خوبی برای استقلال است، حضور مجیدی بی تاثیر نیست

به گزارش بروزترین مقالات، مهدی امیرآبادی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد دیدار روز آدینه استقلال برابر تراکتورسازی تبریز گفت: همواره بازی این دو تیم از جذابیت و حساسیت زیادی برخوردار بوده و سالهاست که دیدار این دو تیم پرتماشاگر و پراسترس بوده است.

منشا خرید خوبی برای استقلال است، حضور مجیدی بی تاثیر نیست

وی تاکید نمود: تراکتورسازی اوایل فصل شرایط خوبی نداشت اما با جذب چند بازیکن صاحبنام و باتجربه تفاوت های بسیاری کرد و توانست نتایج خوبی هم کسب کند و حالا یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر شده است. آنها بازی های خوبی از خود ارائه می نمایند و مطمئناً دیدار روز آدینه این تیم برابر استقلال یکی از حساس ترین بازی های این فصل خواهد بود.

وی اظهارداشت: با توجه به اینکه قرمزپوشان تبریزی در دیدار رفت برابر استقلال شکست سنگینی خورده اند، به طور حتم به فکر جبران آن شکست و کسب 3 امتیاز هستند و با تمام قوا پای به این دیدار خواهند گذاشت.

امیرآبادی در خصوص شرایط استقلال هم گفت: آبی پوشان هم همانند تراکتور آغاز خوبی در لیگ هجدهم نداشتند اما هرچه از زمان بازی ها گذشت شرایط این تیم بهتر شد و اگر همانند بازی های آخرشان در نیم فصل اول بازی نمایند، مطمئن باشید روز به روز وضعیت استقلال بهتر از گذشته خواهد شد.

بازیکن پیشین استقلال در ادامه گفت: به طور حتم استقلال هم برای دیدار برابر تراکتورسازی برنامه ریزی دقیقی دارد. آنها اگرچه در این بازی فرشید باقری را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند، اما بازیکنان جایگزین خوبی دارند که می توانند خلاء باقری را در این دیدار پر نمایند.

وی در خصوص خریدهای خارجی استقلال هم گفت: منشا بازیکن شناخته شده ای بود. من همواره و حتی زمانی که او در پرسپولیس بازی می کرد از سبک بازی اش خوشم می آمد. او یک بازیکن جنگنده و دونده است که می تواند با حمل توپ و ارسال های دقیق به مهاجمان یاری بسیار مفیدی کند. در خصوص گون کالوس هم باید بگویم که او زمان زیادی مقابل پیکان به میدان نیامد اما در همان دقایق هم توانست یک گل وارد دروازه حریف کند و کارنامه خوبی از خود به جا بگذارد اما قضاوت در خصوص او زود است و باید ببینیم در دیدارهای آینده چه عملکردی خواهد داشت و در خصوص پاتوسی هم باید بگویم هنوز برای استقلال بازی نکرده ولی امیدوارم او هم مثل دو بازیکن دیگر خوب باشد.

امیرآبادی تاکید نمود: متاسفانه در نیم فصل اول دو خارجی استقلال به نام های الحاجی گرو و نیومایر بسیار ضعیف بودند و نتوانستند یاریی به استقلال نمایند. اما امیدوارم سه بازیکن جدید در تیم جا افتاده و بتوانند با هماهنگی که با دیگر بازیکنان پیدا می نمایند برای استقلال مسمرثمر باشند.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص حضور فرهاد مجیدی و تاثیر او در عملکرد مهاجمان استقلال گفت: فرهاد یک بازیکن بزرگ است. او یکی از بهترین گلزنان استقلال و لیگ برتر بوده و مطمئناً نقش او برای مهاجمان بی تاثیر نیست اما استقلال یک تیم است و با وحدت و همدلی که بین بازیکنان این تیم به وجود آمده همه می توانند مکمل یکدیگر بوده و تمام هدفشان را برای پیروزیت استقلال بگذارند.

وی در انتها و در پاسخ به این پرسش که آیا امیدی به این استقلال برای رسیدن به قهرمانی وجود دارد یا خیر، گفت: با شرایطی که من از استقلال می بینم مطمئناً این تیم می تواند در بازی های آینده هم پیروز بوده و چشم به قهرمانی در لیگ برتر داشته باشد. آنها باید آمادگی خود را حفظ نمایند زیرا دیدارهای سختی هم در لیگ قهرمانان خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "منشا خرید خوبی برای استقلال است، حضور مجیدی بی تاثیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منشا خرید خوبی برای استقلال است، حضور مجیدی بی تاثیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید