نمایشگاه صنایع دستی نسبت به دوره های قبل پخته تر شده است

به گزارش بروزترین مقالات، مدیرکل منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نمایشگاه ملی صنایع دستی در هر دو دوره نسبت به دوره قبلی خود پخته تر شده است.

نمایشگاه صنایع دستی نسبت به دوره های قبل پخته تر شده است

علی حاجی شیزری مدیرکل منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی، در حاشیه بازدید از سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در گفت و گو با خبرنگار بروزترین مقالات، توضیح داد: نمایشگاه صنایع دستی فرصت مناسبی برای معرفی و عرضه کارهای هنری هنرمندان 31 استان کشور است.

او اضافه کرد: خوشبختانه سال جاری با حمایت های سازمان میراث فرهنگی شاهد برگزاری سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به شکل بسیار مناسب هستیم و در این نمایشگاه 350 غرفه صنایع دستی برپا شده است و علاقه مندان به هنرهای سنتی و صنایع دستی می توانند با حضور در این نمایشگاه از هنرهای سنتی هنرمدان در گوشه گوشه ایران آشنا شوند.

او اضافه کرد: سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی نشان می دهد، برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی نسبت به هر دوره پخته تر شده است و با تجربه بسیار خوبی که از دوره های قبلی به دست آمده است شاهد برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های صنایع دستی هستیم.

شیزری خاطر نشان کرد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تمام همت خود را برای حمایت شایسته از هنرمندان صنایع دستی به کار گرفته است و در این میان معاونت صنایع دستی با برنامه های بسیار خوب و تاثیرگذار به دنبال حضور هرچه بیشتر هنرمندان صنایع دستی در بازارهای داخلی و خارجی و معرفی و عرضه صنایع دستی ایرانی است.

منبع: میراث آریا

به "نمایشگاه صنایع دستی نسبت به دوره های قبل پخته تر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه صنایع دستی نسبت به دوره های قبل پخته تر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید