نیمی از زوج های نابارور در مرکز قفقاز اردبیل درمان شدند

به گزارش بروزترین مقالات، مهران اوچی اردبیلی عصر شنبه در آئین افتتاح جهاد دانشگاهی شعبه شهرستان پارس آباد توضیح داد: عملکرد جهاد دانشگاهی اردبیل در حمایت از زوج های نابارور قابل قبول بوده و با بهره گیری از روش های نوین درمانی در سطح استان گام بلندی در راستای برطرف مسائل نازایی برداشته است.

نیمی از زوج های نابارور در مرکز قفقاز اردبیل درمان شدند

وی اضافه نمود: توسعه مراکز جهاد دانشگاهی در تمامی نقاط استان به عنوان یک ضرورت و اولویت مهم تلقی شده و در این راستا شعبات این مراکز در شهرهای مختلف توسعه داده خواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان توضیح داد: صنعتی سازی و بومی سازی از جمله مهمترین اهداف جهاد دانشگاهی بوده که در سطح کشور اجرایی می گردد و با درنظر دریافت برنامه های تخصصی و ویژه و تربیت نیرهای انسانی متخصص و متعهد در پی دستیابی به این اهداف در استان اردبیل نیز خواهیم بود.

اوچی اردبیلی یادآور شد: اخیرا تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و استانداری اردبیل به امضا رسیده که طی آن مراکز جهاد دانشگاهی در نقاط مختلف اردبیل راه اندازی خواهد شد.

به گفته وی بیش از دو میلیارد ریال برای افتتاح مرکز جهاد دانشگاهی پارس آباد هزینه شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان با ابراز امیدواری برای توسعه مراکز مختلف علمی با شتاب مورد انتظار، اضافه نمود: با هدف تداوم برنامه های علمی و پژوهشی مبتنی بر اهداف جهاد دانشگاهی، 46 واحد در 120 مرکز رشد فناوری در استان فعال هستند تا اردبیل به یکی از مراکز مناسب علمی و تحقیقاتی تبدیل گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیمی از زوج های نابارور در مرکز قفقاز اردبیل درمان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمی از زوج های نابارور در مرکز قفقاز اردبیل درمان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید