هازارد: همیشه رئال مادرید را دوست داشتم

به گزارش بروزترین مقالات، ستاره تیم چلسی بار دیگر شایعات درباره جدایی خود از چلسی و پیوستن به رئال مادرید را به جریان انداخت.

هازارد: همیشه رئال مادرید را دوست داشتم

به گزارش بروزترین مقالات و به نقل از تلگراف، بحث پیوستن ادن هازارد به رئال مادرید، مدت هاست بر سر زبان ها بوده است. این بازیکن که قراردادش با چلسی در سال 2002 به انتها می رسد، درباره جدایی خود از این تیم و احتمال حضور در رئال مادرید به صحبت پرداخت و گفت: یکسری صحبت در این زمینه قبلا با مسئولان چلسی داشتم که این صحبت ها متوقف شد. شما می دانید من همیشه رئال مادرید را دوست داشتم. حتی قبل از حضور زین الدین زیدان در این تیم و فعلا باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

او در ادامه صحبت های خود گفت: همان طور که قبلا گفتم سال جاری را قطعا در چلسی تمام خواهم کرد و تا انتها فصل در این تیم هستم. درباره فصل بعد نمی توانم صحبت کنم و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. من دیگر 28 سال سن دارم و نمی خواهم وقتی به انتها دوران بازی خود رسیدم، پشیمانی داشته باشم. الان خانواده من در لندن راحت هستند و علاوه بر آن، ساری، سرمربی جدید تیم نیز همان طور درباره فوتبال فکر می نماید که من فکر می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هازارد: همیشه رئال مادرید را دوست داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هازارد: همیشه رئال مادرید را دوست داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید