هر نتیجه ای بگیرم فرزند استقلال هستم، امید و اعجاز همواره هست

به گزارش بروزترین مقالات، فرهاد مجیدی پس از رجحان 4 بر 2 استقلال تهران مقابل همنام خوزستانی خود در جمع خبرنگاران حاضر در استادیوم آزادی گفت: طبیعتاً شانس ما برای قهرمانی خیلی کم شده است اما همواره فوتبال است و اعجازِ امید. امیدوارم نتایج خوبی تا سرانجام لیگ رقم بخورد. باخت هفته قبل مقابل پدیده ما را از این هدف دور کرد.

هر نتیجه ای بگیرم فرزند استقلال هستم، امید و اعجاز همواره هست

سرمربی استقلال تهران درباره عدم درج اسمش به عنوان سرمربی تیم در لیست بازی اضافه کرد: برایم چنین چیزهایی مهم نیست. هر نتیجه ای که بگیریم فرزند باشگاه استقلال هستم. تدارکاتچی هم باشم برای استقلال جان می دهم. برایم فرقی نمی کند.

مجیدی درباره دوگلی که این تیم از استقلال خوزستان دریافت کرد اضافه کرد: بهترین خط دفاعی را داریم. ما دنبال سه امتیاز این بازی بودیم. بعد از گلی که خوردیم می خواستیم باز هم به گل برسیم. به همین خاطر باز و رو به جلو بودیم. طبیعی است به حریف فرصت بدهیم تا آنها جلو بیایند. در مجموع باید بگویم به آنها ایمان دارم و بهترین مدافعان بوده اند.

مجیدی درباره مسائل قبلی این تیم که باعث شد استقلال در صندلی فعلی قرار بگیرد و اینکه برنامه اش برای آینده این تیم چه خواهد بود گفت: موردی که در فوتبال تجربه کردم این است که هرگز به عقب بر نگردم. نگاه ما رو به حلوست. تیم ما با توجه به مسائلی که در طول فصل داشت شایسته بهترینهاست.

سرمربی استقلال در مورد شرایط کادر بازیکنان این تیم به صراحت گفت: باید بگویم یکی از بهترین تیم های تاریخ باشگاه است. در هر دو پست دو بازیکن داریم. ایمان کامل به تیمم دارم. من مطمئن هستم استقلال را به صندلی واقعی می رسانیم. این قول را به طرفداران می دهیم. در طول دوران بازی و مربیگری ان چنین تیمی ندیده بودم که استقلال داشته باشد.

سرمربی آبی پوشان پایتخت در پاسخ به این سوال که آیا این تیم در خاتمه فصل احتیاج به تقویت دارد یا خیر گفت: مجموعه فعلی بازیکنان باید حفظ شوند و تنها چند بازیکن باید به این تیم اضافه گردد. مطمئن هستم با این تیم می توانیم نتیجه خوبی بگیریم.

مجیدی در پاسخ به این سوال که همکاری اش در خاتمه فصل با استقلال به اتمام می رسد اضافه کرد: این سوال را از مدیریت باید بپرسید.

سرمربی استقلال تهران که قصد داشت در پاسخ به این سوال شفاف سازی کند با دخالت مدیر رسانه ای استقلال مبنی بر اینکه سوالات تنها درباره بازی باشد روبرو شد تا نشست خبری اش اینگونه به اتمام برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هر نتیجه ای بگیرم فرزند استقلال هستم، امید و اعجاز همواره هست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر نتیجه ای بگیرم فرزند استقلال هستم، امید و اعجاز همواره هست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید