هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی

به گزارش بروزترین مقالات، مراسم سالگرد ناصر حجازی با حضور پر شور هوادارانش برگزار گردید. تعداد حاضران به حدی بود که خانواده حجازی شگفت زده شدند. در این مراسم فرهاد مجیدی حضورنداشت.

هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی

هشتمین سالگرد درگذشت ناصرحجازی صبح آدینه در قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) برگزار گردید. این مراسم همچون سال های گذشته با حضور پرشور هواداران حجازی انجام شد و هزاران نفر برای یاد آوری خاطره آن مرحوم دوباره به مزارش رفته بودند. میان حاضران که غالبا استقلالی بودند چهره هایی همچون؛ امیرحسین فتحی، آتیلا حجازی، سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، علی کریمی کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس ، بیژن طاهری، خداداد عزیزی(خداداد با کلاه به این مراسم آمده بود تا شناخته نگردد اما شد!)، محمد نوازی، حسین فرکی، کاظم اولیایی، پرویز مظلومی، حسین ترابپور وخیلی های دیگر حضور داشتند.

آتیلا: از این اسقتبال شفگت زده ام

-

این مراسم هرگز از سوی خانواده حجازی برنامه ریزی نشده بود اما تعداد حاضران در قطعه نام آوران به حدی چشمگیر بود که آتیلا حجازی نیز از حضور مردم ابراز شگفتی کرد و درحالی که هواداران پدرش هم صحبت هایش را گوش می کردند، این جملات را به زبان آورد: من از حضور این همه طرفدار که به قطعه نام آوران آمده اند، شگفت زده ام. این حضور نشان می دهد که مردم آدم های خوب را فراموش نمی نمایند. هر طوری بخواهند آدم های خوب را حذف نمایند، هیچ زمانی از قلب مردم پاک نخواهند شد. دست بوس تمام مردمی هستم که از خوزستان، رامهرمز، کرمان، تبریز، رشت و دیگر شهرها به اینجا آمده اند و نمی دانم با چه زبانی از آنها تشکر کنم. برایم باور کردنی نیست که بعد از 8 سال چنین استقبال از مراسم پدرم گردد. واقعا دست مردم درد نکند. این حضور نشان می دهد که اسطوره ها هیچ گاه فراموش نمی شوند. ماندگاری در ورزش ما ربطی به دریافت جام و مدال ندارد. پدرم در زمان بازیگری بهترین دروازه بان ایران بود و اگر می توانست حقش را بگیرد، در آسیا هم اول بود. خصوصیت و خصلت های مردانگی است که همواره می ماند و باعث می گردد که پس از 8 سال مردم اینجا حضور یابند.

ازدحام و بی نظمی:مثل همواره

-

نکته ای که از این مراسم بیرون آمد، بی نظمی های همیشگی بود! انگار یاد نگرفته ایم که این مراسم را چگونه برگزار کنیم. نه متولیان برگزاری و نه هوادارانی که با عشق به این مراسم ها می آیند اما آن ها نیز رفتار حرفه ای ندارند. بی نظمی ها به حدی بود که آتیلا درباره آن این حرف ها را به زبان آورد: در درجه اول خود مردم هستند که از ما می خواهند این مراسم برگزار گردد. امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال زحمت کشید و چندین بار با مادرم تماس گرفته و خاطرنشان کرد که از طرف باشگاه مراسمی برگزار گردد، اما ما دوست داشتیم با حضور مردم این مراسم برگزار گردد تا اینکه مجالس رسمی بگیرند. مراسم ناصرحجازی اما بهانه ای بود تا هواداران استقلال بر سرمزار آن مرحوم درباره آینده مربیگری استقلال هم حرف هایی با مسئولان و مدیران باشگاه استقلال بزنند. امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال که زمام امور را در دست دارد با سوال هایی درباره آینده مربیگری استقلال روبرو شد و به هواداران تیمش تاکید نمود که سرمربی استقلال در هفته جاری معرفی خواهد شد.

تیام چه شد؟

-

اما درلا به لای این مراسم بسیاری از طرفدارن استقلال از امیرحسین فتحی سراغ مامه تیام را دریافتد که مدیرعامل باشگاه استقلال هم پاسخ تندی به این پیگیری ها داد: چرا هواداران نمی خواهند دست از سر این بازیکن بردارند. عزیزان من! تیام با باشگاه عجمان قرارداد دارد و رقمی که او می خواهد بسیار سنگین است. ما با مهاجمان خوبی صحبت نموده ایم و به زودی آنها را جذب خواهیم کرد.

مجیدی کجا بود؟

-

میان همه حاشیه های هشتمین سالگرد درگذشت ناصرحجازی این سوال بین هواداران استقلال دهان به دهان می شد که فرهاد مجیدی چرا به این مراسم نیامده است؟ درحالی که چهره های مردمی همچون خداداد عزیزی و علی کریمی در این مراسم حضور داشتند فرهاد را هیچ کس در این مراسم ندید. البته مجیدی در سال های گذشته هم از جمعیت دوری می کرد و معمولا یک روز بعد از مراسم سالگرد خودش را به قطعه نام آوران می رساند اما برای خیلی ها این سوال به وجود آمده بود که مگر محبوبیت علی کریمی کم است که با آن طرفدار درمیان جمعیت حاضر می گردد و در مراسم حاضر می شود؟

10-1

منبع: ایران ورزشی

به "هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشتمین سالگرد اسطوره: حجازی محبوب ابدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید