همه در انتظار معرفی نامزدهای احراز ریاست فدراسیون کشتی، زمان قانونی اعلام کاندیداها تمام شد

به گزارش بروزترین مقالات، آیین نامه برگزاری انتخابات فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش می گوید که 15 روز پیش از برگزاری مجمع انتخاباتی باید اسامی کاندیداها در دسترس اهالی مجمع قرار بگیرد.

همه در انتظار معرفی نامزدهای احراز ریاست فدراسیون کشتی، زمان قانونی اعلام کاندیداها تمام شد

به گزارش خبرنگار ورزشی بروزترین مقالات، وزارت ورزش در شرایطی روز 26 تیر ماه را زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی بیان کرد که به گفته سرپرست فدراسیون، هنوز سه نامزد (امیررضا خادم، علیرضا دبیر و عباس جدیدی) احراز صلاحیت نشده اند.

طبق آیین نامه برگزاری انتخابات فدراسیون های ورزشی، دعوت نامه حضور در مجمع باید به همراه لیست داوطلبین تایید شده و یک نسخه از برنامه های دریافتی آنها حداقل 15 روز پیش از برگزاری انتخابات برای اعضای مجمع ارسال گردد. همچنین 10 روز پیش از برگزاری انتخابات نیز باید زمان و مکان برگزاری مجمع با فهرست اعضای مجمع و داوطلبین واجد شرایط در سایت فدراسیون ورزشی منتشر گردد.

براین اساس با استناد به این بندها، تا امروز باید اسامی داوطلبان واجد شرایط حضور در انتخابات تعیین شده باشد که البته هنوز در این خصوص اطلاع رسانی نشده است که انتخابات فدراسیون با چه نفراتی و با چند کاندیدا برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همه در انتظار معرفی نامزدهای احراز ریاست فدراسیون کشتی، زمان قانونی اعلام کاندیداها تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه در انتظار معرفی نامزدهای احراز ریاست فدراسیون کشتی، زمان قانونی اعلام کاندیداها تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید