همکاری حجت اشرف زاده با گروه آلمانی شیلر

حجت اشرف زاده در جدیدترین آلبوم گروه آلمانی شیلر به عنوان خواننده حضور دارد و عصر روز گذشته یکی از قطعات آلبوم با صدای وی با حضور کریستوفر فون دیلن در تهران ضبط شد.

همکاری حجت اشرف زاده با گروه آلمانی شیلر

به گزارش خبرنگاران، کریستوفر فون دیلن، سرپرست گروه آلمانی شیلر که آذر ماه سال گذشته برای نخستین بار در تهران به روی صحنه رفت و پنج شب اجرا را برای مخاطبان موسیقی الکترونیک رقم زد، در دومین سفرش به ایران و به عنوان سورپرایز قطعه برلین تهران را برای نخستین بار اجرا کرد.

همچنین ضبط موزیک ویدیو این قطعه با تصاویری از شهر تهران برای پخش در کنسرت های این گروه در سراسر جهان رخ داد اما همکاری این گروه با ایران صرفاً به برگزاری کنسرت محدود نشد.

فون دیلن با شنیدن صدای حجت اشرف زاده در زمان حضورش در ایران تصمیم به همکاری با این خواننده گرفت و به همین دلیل پس از اتمام تور کنسرت هایش در اروپا، مجدداً به ایران سفر کرد تا همکاری اش با این آوازخوان ایرانی را در یکی از قطعات جدیدترین آلبوم گروهش رقم بزند.

فون دیلن به همراه حجت اشرف زاده خواننده موسیقی پاپ و سنتی ایران، روز گذشته به ضبط آهنگی برای جدیدترین آلبوم گروه شیلر پرداخت تا تازه ترین اثر این گروه بین المللی با آواز ایرانی همراه باشد.

همکاری حجت اشرف زاده و گروه آلمانی شیلر در تلفیق موسیقی الکترونیک و آواز ایرانی قرار است در سطح بین المللی به انتشار برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "همکاری حجت اشرف زاده با گروه آلمانی شیلر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری حجت اشرف زاده با گروه آلمانی شیلر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید