هوا گرم تر می گردد ، اهواز 50؛ تهران 39 درجه

به گزارش بروزترین مقالات، سازمان هواشناسی با اعلام پیش بینی گرم تر شدن هوای کشور از دمای 50 درجه ای اهواز و 39 درجه ای تهران اطلاع داد. شمال آذربایجان شرقی و غربی نیز شاهد بارش پراکنده خواهد بود.

هوا گرم تر می گردد ، اهواز 50؛ تهران 39 درجه

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در مصاحبه با مهر، گفت: فردا، دوشنبه 17 تیر، در شمال استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، رگبار موقت، گاهی وزش باد رخ خواهد داد.

ویاحد وظیفه توضیح داد: همچنین طی سه روز آینده در ارتفاعات شمال هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب شرق فارس در ساعات بعدازظهر رشد ابر و احتمال بارش پراکنده وجود دارد و برای نوار شرقی کشور به خصوص منطقه زابل، تداوم وزش باد شدید در برخی ساعات گرد و خاک و کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا را شاهد خواهیم بود. در همین مدت در جنوب سمنان، شرق یزد، شمال و شرق اصفهان، قم، جنوب تهران و مرکزی و همچنین در استان خوزستان وزش باد نسبتاً شدید و گاهی گرد و خاک پیش بینی می گردد.

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور تا اواخر هفته در نیمه جنوبی و نیمه شرقی کشور تداوم هوای گرم تابستانی و طی هفته آینده افزایش نسبی هوا پیش بینی شده است.

هوای پایتخت از امروز تا چهارشنبه صاف در بعدازظهر وزش باد و اوایل شب وزش باد شدید پیش بینی شده و بیشترین دمای هوای تهران امروز به 39 درجه سانتیگراد خواهد رسید. همچنین اهواز امروز در گرمترین ساعات دمای 50 درجه را تجربه خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "هوا گرم تر می گردد ، اهواز 50؛ تهران 39 درجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوا گرم تر می گردد ، اهواز 50؛ تهران 39 درجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید