واکنش راموس به هو شدن در ومبلی

مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا نسبت به سوت های اعتراض آمیز علیه او در استادیوم ومبلی واکنش نشان داد.

واکنش راموس به هو شدن در ومبلی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، تیم ملی فوتبال اسپانیا شنبه شب در لیگ ملت های اروپا، 2 بر یک انگلیس را شکست داد. سرخیو راموس پس از بازی گفت : خوشحال هستم همیشه زمانی که پیراهن تیم ملی را بر تن می کنم با اشتیاق به زمین می روم و عملکرد خوبم نتیجه آن است. به عنوان کاپیتان تیم ملی و رئال مادرید در زمین حضور داشتن را دوست دارم. این دو موضوع برای من اهمیت زیادی دارد.

مدافع اسپانیایی در مورد لوییس انریکه اظهار کرد: همیشه تغییرات مثبت نیستند اما در رابطه با انریکه این موضوع برعکس بود. ما یک جام جهانی بد را پشت سر گذاشتیم. ما توانستیم دوران جدید خود را با سرمربی جدیدمان به خوبی شروع کنیم. انریکه با تجربه است و همه عناوین را فتح نموده است. بازی دیشب سخت بود چون برابر تیم بزرگی نهاده شدیم که توانسته بود تا نیمه نهایی جام جهانی 2018 صعود کند و بهتر از همه توانستیم در ومبلی پیروز شویم.

راموس به خاطر رفتارش نسبت به محمد صلاح در ومبلی هو شد. بازیکن رئال مادرید در این باره گفت : سعی کردم که به این قضیه توجهی نکنم. با این حال این شرایط را حس کردم اما اجازه ندادم روی بازی ام تاثیری بگذارد. درست است که دوست داشتم به نحو دیگری از من استقبال می شد. آنها اتفاقات فینال لیگ قهرمانان اروپا را فراموش ننموده اند. من پس از آن بازی با تهدید به مرگ روبرو شدم و خانواده ام نیز تهدید شدند. من آرام هستم چون قصد نداشتم به کسی ضربه بزنم و آن یک اتفاق در جریان بازی بود.

جرارد پیکه پس از خاتمه جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرد، راموس در مورد نبود این مدافع گفت : او بازیکن متفاوتی بود. باید به آینده نگاه کرد چون بازیکنانی که به تیم می پیوندند قدرتمند هستند، ناچو خیلی خوب عمل کرد ولی در واقع پیکه عملکرد درخشانی در تیم ملی داشت.

فیفا لوکا مودریچ، محمد صلاح و کریستیانو رونالدو را به عنوان سه نامزد نهایی The Best بیان کرد مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا، اظهار کرد: باید دید این جایزه به چه کسی می رسد. به غیر از این که مودریچ یک دوست فوق العاده برای من محسوب می گردد از داشتن برخی از بازیکنان در تیم خود احساس غرور می کنم. به خاطر این که او در میان سه نامزد نهایی نهاده شد خوشحال هستم. شاید این جایزه به بازیکنانی برسد که بیش از همه در تبلیغات حضور دارند. با این حال مودریچ شایسته کسب این عنوان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش راموس به هو شدن در ومبلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش راموس به هو شدن در ومبلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید