وقتی آقای بازیگر خودش را برای یادگیری دفاع شخصی به آب و آتش می زند

به گزارش بروزترین مقالات، فیلم سینمایی هنر دفاع شخصی به کارگردانی ریلی استرنز اکران بین المللی خود در سینماهای دنیا را از هفته گذشته شروع نموده و هم اکنون با فروشی بسیار پایین رتبه پانزدهم باکس آفیس را به خود اختصاص داده است.

وقتی آقای بازیگر خودش را برای یادگیری دفاع شخصی به آب و آتش می زند

به گزارش، فیلم سینمایی هنر دفاع شخصی به کارگردانی ریلی استرنز اکران بین المللی خود در سینما های دنیا را از هفته گذشته شروع نموده و هم اکنون با فروشی بسیار پایین رتبه پانزدهم باکس آفیس را به خود اختصاص داده است.

این فیلم با وجود موضوعیت اکشن خود در بستر درام ساخته شده، اما به دلیل نداشتن بازیگران رزمی با سابقه نتوانسته وجهه اکشن خود را حفظ کند و بیشتر به عناصر دراماتیک پرداخته است، شاید همین عاملی برای نفروختن این اثر سینمایی باشد.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی هنر دفاع شخصی آمده است: یک مرد که مدام در خیابان مورد حمله دیگران قرار می گرفت، در یک باشگاه جودو ثبت نام می نماید تا یاد بگیرد چطور از خود دفاع کند، اما در این راه با افرادی آشنا می گردد که نگاه وی به زندگی و این هنر را تغییر می دهند.

ریلی استرنز علاوه بر کارگردانی نگارش فیلمنامه هنر دفاع شخصی را نیز بر عهده داشته است، وی تاکنون چهار فیلم سینمایی را کارگردانی نموده و هنر دفاع شخصی پنجمین تجربه وی در عرصه کارگردانی است، مغناطیس و باشگاه از جمله مهمترین آثار وی در کارگردانی هستند.

جیسی ایزنبرگ بازیگر معروف هالیوود در این فیلم نقش اول را ایفا نموده است، وی در آثار متفاوتی بازی نموده که از جمله مهمترین آن ها می توان به حالا میتونی منو ببینی اشاره نمود، فیلمی که علاوه بر فروش بسیار بالا به ساخت نسخه دوم و سوم اثر نیز منتهی شد.

علاوه بر جیسی ایزنبرگ بازیگرانی همچون آلساندرو نیولا، آپولو کاپالا، فیلیپ اندرو بوتلو، استیو ترادا، ایموگن پوتز در فیلم سینمایی هنر شخی به ایفای نقش پرداخته اند.

منبع:میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "وقتی آقای بازیگر خودش را برای یادگیری دفاع شخصی به آب و آتش می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی آقای بازیگر خودش را برای یادگیری دفاع شخصی به آب و آتش می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید