وینفرد شفر: اگر مانند دیدار با اسپرتیو بازی کنیم شاد خواهم بود، طرفداران ما را حمایت نمایند، می خواهیم تیمی جدید بسازیم

به گزارش بروزترین مقالات، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با وجود مشکلاتی که داریم اگر همواره مانند دیدار مقابل حریف رومانیایی مان بازی کنیم خرسند خواهم بود.

وینفرد شفر: اگر مانند دیدار با اسپرتیو بازی کنیم شاد خواهم بود، طرفداران ما را حمایت نمایند، می خواهیم تیمی جدید بسازیم

به گزارش بروزترین مقالات، وینفرد شفر بعد از شکست 2 بر یک تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار تدارکاتی اش در اردوی ترکیه مقابل تیم اسپرتیو مونیسیپال رومانی گفت: در دیدار مقابل مونیسیپال حدود 70 دقیقه خوب بازی کردیم و آمادگی جسمانی بچه ها خوب بود و خیلی وقت ها فوتبال خوبی ارائه کردیم، اما مسئله ای که داشتیم این است که باید یاد بگیریم که در پاس آخر دقت بیشتری داشته باشیم و ضربه آخر را برای تبدیل شدن توپ به گل محکم تر بزنیم.

وی توضیح داد: علاقه و شور و شوق خوبی در این دیدار در تیم ما حاکم بود و آمادگی جسمانی خوبی نیز داشتیم. میثم تیموری در بازی امروز (پنجشنبه) در سمت چپ فوتبال خوبی بازی کرد. همچنین علی کریمی و مرتضی آقاخان نیز عملکرد خوبی داشتند. فکر می کنم می توانیم تیم خوبی را برای نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر آماده کنیم. همچنین امیدوارم وقتی به تهران باز می گردیم نیز همین طور نور آفتاب را داشته باشیم. البته مسائلی داریم، اما با وجود مسائل اگر مثل امروز بازی کنیم، شادمان خواهم بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چقدر به جوانان برای حضور در ترکیب این تیم برای نیم فصل دوم اعتماد خواهد نمود، گفت: این صحبتی است که ما در شش ماه گذشته انجام دادیم. می خواهیم یک استقلال جدید بسازیم و می دانم طرفداران ما صحبت هایم را به خوبی متوجه می شوند. باید این زمان را به ما بدهید و ما در حال کار کردن روی این موضوع هستیم. باید به بازیکنان جوان این شانس و فرصت را بدهیم که اشتباه نمایند. شادمانم زمانی که رضا آذری و میثم تیموری را می بینم و یا اللهیار صیادمنش به ترکیب ما برمی شود. شفر تأکید کرد: باید به بازیکنان جوان این شانس را بدهید که مرتکب اشتباه شوند، چرا که از این اشتباهات است که ما می توانیم همه چیز را به اتفاقات خوب تغییر بدهیم. طرفداران مان را می شناسم و می دانم بهترین طرفداران را نه فقط در ایران، بلکه در آسیا داریم. مطمئنم طرفداران پشت و حامی این بازیکنان جوانان هستند. طبیعی است که نمی توانیم فقط از بازیکنان جوانان استفاده کنیم و باید ترکیبی از بازیکنان بزرگ تر و باتجربه تر و جوانان را داشته باشیم. سرمربی آلمانی استقلال با بهترین آرزوها برای تیم ملی در مسابقات جام ملت های آسیا 2019 خاطر نشان کرد: دو نفر از بازیکنان فعلی و دو نفر از بازیکنان گذشته برای تیم ملی بازی کردند و از این بابت شادمان هستم. زمانی که پنج بازیکن در تیم ملی داریم و اثرات کارهای گذشته را در حال حاضر می بینیم این بسیار خوب است و من عاشق استقلال هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وینفرد شفر: اگر مانند دیدار با اسپرتیو بازی کنیم شاد خواهم بود، طرفداران ما را حمایت نمایند، می خواهیم تیمی جدید بسازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وینفرد شفر: اگر مانند دیدار با اسپرتیو بازی کنیم شاد خواهم بود، طرفداران ما را حمایت نمایند، می خواهیم تیمی جدید بسازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید