چهار آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی صعود کردند

به گزارش بروزترین مقالات، مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی دنیا از ظهر امروز (سه شنبه) در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است که تاکنون 4 کشتی گیر کشورمان به مرحله نیمه نهایی راه یافته اند.

چهار آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی صعود کردند

نتایج کشتی گیران کشورمان به توضیح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم علی عرب در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر استفان شتریوف از مقدونیه را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 6 بر صفر از سد ولادیسلاو نیکاندروف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عرب در این دیدار به مصاف مراد هاگوردیف از آذربایجان می رود.

در وزن 51 کیلوگرم علی قلی زادگان در دور اول مقابل ریاد اصلان اف از آذربایجان با نتیجه 6 بر 2 پیروز شد. وی در دور بعد مقابل جهانگیر آخماجانوف از قزاقستان با نتیجه 10 بر 6 مغلوب گردید و باید منتظر حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.

در وزن 60 کیلوگرم عرفان الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر 5 جنیک آستاریان از ارمنستان را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی و در یک کشتی نزدیک با نتیجه یک بر یک از سد یوشینسوکه اویاگی از ژاپن گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. حریف الهی در این دیدار فرهاد کریملی از کشور آذربایجان است.

در وزن 71 کیلوگرم ابوالفضل ولی پور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 2 بر صفر و ضربه فنی بارتلومیج ریبزینسکی از لهستان را مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر از سد پیتار میهوف از بلغارستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ولی پور در این مرحله به مصاف کریستین بیرو از رومانی می رود.

در وزن 92 کیلوگرم سهیل یوسفی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر داویده کاسو از ایتالیا را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد مقابل عمر آگتاس از ترکیه با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 مونو داهیا از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. لیوا گئورگیان از ارمنستان حریف یوسفی در دیدار نیمه نهایی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چهار آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی صعود کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی صعود کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید